Meilė kilusi iš dangaus pdf, epub, mobi

Meilė kilusi iš dangaus | Lorna Byrne

Atsisiųsti knygą Meilė kilusi iš dangaus pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 14×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 200
 • ISBN ar kodas: 9786090120873


 • Meilė kilusi iš dangaus.pdf
  Meilė kilusi iš dangaus.epub
  Meilė kilusi iš dangaus.mobi


  Meilė kilusi iš dangaus pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Meilė kilusi iš dangaus pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Meilė kilusi iš dangaus knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Meilė kilusi iš dangaus pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Meilė kilusi iš dangaus aprašymas

  Aprašymas

  “Meilė yra galingiausia jėga pasaulyje. Meilė mūsų gyvenimą padaro džiugesnį ir laimingesnį, ji mus veda pirmyn. Angelai man sakė, kad dėl meilės verta gyventi.”
  Lorna Byrne

  “Meilė kilusi iš dangaus” pakeis jūsų meilės sampratą, išjudins jumyse glūdinčią meilę, tad tapsite labiau atjaučiantys ir laimingesni. Pasikeis jūsų ir jus supančių žmonių gyvenimas.

  Airių mistikė Lorna Byrne, angelus matanti taip pat aiškiai kaip žmones, pirmą kartą atskleidžia meilę tarsi fizinę jėgą. Tai unikalus jos požiūris į meilę.
  Tik gimę mes visi esame tyra meilė, bet Lorna regi, kad 90 procentų suaugusiųjų per krūtinę yra apjuosti skaidriu geležiniu lanku, neleidžiančiu sklisti meilei. Vis dėlto meilės neįmanoma nei sunaikinti, nei sumažinti, ir Lorna šioje knygoje “Meilė kilusi iš dangaus” mus moko, kaip daugiau jos išlaisvinti, kad galėtume labiau mylėti save ir kitus.

  „Byrne suteikia vilties ir ramybės.“
  The Times

  Iš anglų k. vertė Viktorija Uzėlaitė

  Leave a Reply