Meilės mazgas (trilogijos „Šenandoa slėnis“ 3-ia knyga) pdf, epub, mobi

Meilės mazgas (trilogijos „Šenandoa slėnis“ 3-ia knyga) | Emilie Richards

Atsisiųsti knygą Meilės mazgas (trilogijos „Šenandoa slėnis“ 3-ia knyga) pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Svajonių knygos

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: 13 x 19, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 544
 • ISBN ar kodas: 9786094062322


 • Meilės mazgas (trilogijos „Šenandoa slėnis“ 3-ia knyga).pdf
  Meilės mazgas (trilogijos „Šenandoa slėnis“ 3-ia knyga).epub
  Meilės mazgas (trilogijos „Šenandoa slėnis“ 3-ia knyga).mobi


  Meilės mazgas (trilogijos „Šenandoa slėnis“ 3-ia knyga) pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Meilės mazgas (trilogijos „Šenandoa slėnis“ 3-ia knyga) pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Meilės mazgas (trilogijos „Šenandoa slėnis“ 3-ia knyga) knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Meilės mazgas (trilogijos „Šenandoa slėnis“ 3-ia knyga) pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Meilės mazgas (trilogijos „Šenandoa slėnis“ 3-ia knyga) aprašymas

  Aprašymas

  “Meilės mazgas” yra trilogijos „Šenandoa slėnis“ trečia knyga.

  Išvarginta atvėsusių santykių šeimoje Kendra Teilor išvyksta iš miesto ir apsigyvena Šenandoa slėnyje. Čia ji tikisi atgauti dvasios pusiausvyrą ir susivokti savo jausmuose. Nuošali trobelė, kurioje moteris įsikuria, – vienintelis jos vyro Aizeko ryšys su jo neauginusia motina. Kendra netrunka suartėti su vietos žmonėmis ir nejučia susidomi Aizeko šeimos istorija. Į paviršių ima kilti vis daugiau šiurpių ir jaudinančių paslapčių. Kaip jos paveiks Kendros ir Aizeko santykius? Ar praeitis nužymės jiems kelią į ateitį?

  Emilie Richards trilogija „Šenandoa slėnis“ – apie slėnyje gyvenančias šeimas, jų paslaptis ir skausmingus išgyvenimus, kuriuos galiausiai pakeičia džiaugsmai.

  Knygose nemažai dėmesio skiriama skiautiniams. Jie margi kaip ir pats gyvenimas. Reikia begalinės kantrybės ir išmonės, kad mažučiai audinio gabalėliai sukristų į lovatieses, staltieses ar net paveikslus. Todėl ir trilogijos dalys neatsitiktinai pavadintos kaip skiautinių raštai – „Vestuvių žiedai“, „Begalinė grandinė“ ir „Meilės mazgas“.

  Iš anglų kalbos vertė Giedrė Žukaitė

  Leave a Reply