Meilės meno kortos. Toltekų išmintis. 48 kortų malka pdf, epub, mobi

Meilės meno kortos. Toltekų išmintis. 48 kortų malka | Don Miguel Ruiz

Atsisiųsti knygą Meilės meno kortos. Toltekų išmintis. 48 kortų malka pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Mijalba

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 10×10, dėžutė
 • ISBN ar kodas: 9955599517


 • Meilės meno kortos. Toltekų išmintis. 48 kortų malka.pdf
  Meilės meno kortos. Toltekų išmintis. 48 kortų malka.epub
  Meilės meno kortos. Toltekų išmintis. 48 kortų malka.mobi


  Meilės meno kortos. Toltekų išmintis. 48 kortų malka pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Meilės meno kortos. Toltekų išmintis. 48 kortų malka pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Meilės meno kortos. Toltekų išmintis. 48 kortų malka knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Meilės meno kortos. Toltekų išmintis. 48 kortų malka pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Meilės meno kortos. Toltekų išmintis. 48 kortų malka aprašymas

  Aprašymas

  Don Miguel Ruiz – populiariausias New York Times autorius, knygų „Keturios toltekų išmintys“ ir „Meilės menas“ autorius, sukūrė 48 kortų kaladę. “Meilės meno kortų” kiekviena korta skirta išsklaidyti baimingus įsitikinimus ir prielaidas, kurios kelia grėsmę meilei, verčia kentėti ir gadina santykius su mylimaisiais.

  Pasak Don Miguelio, „Laimė kyla paties žmogaus viduje, laimę gimdo meilė.“

  “Brangieji, šias kortas paruošiau tikėdamasis, kad jos padės jums pažinti tikrąją savo pačių prigimtį, o ji – tai laimė, laisvė ir meilė. Kai suvoksite, kad niekas kitas negali suteikti jums laimės, ir kad laimė yra meilės pasekmė, įvaldysite didįjį toltekų meną – meilės meną. Tikiuosi, kad šios kortos primins jums, kad žaidimas yra labai svarbi meilės santykių dalis.”

  Don Miguelis Ruizas

  Leave a Reply