Meilės praktika pdf, epub, mobi

Meilės praktika | Ann-Marlene Henning

Atsisiųsti knygą Meilės praktika pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Balto

 • Išleidimo metai: 2018
 • Formatas: 15×22, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 288
 • ISBN ar kodas: 9786098184402


 • Meilės praktika.pdf
  Meilės praktika.epub
  Meilės praktika.mobi


  Meilės praktika pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Meilės praktika pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Meilės praktika knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Meilės praktika pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Meilės praktika aprašymas

  Aprašymas

  Statistika skelbia, kad kas antros vestuvės baigiasi skyrybomis, o viena iš dažniausiai nurodomų to priežasčių – seksualinis nesuderinamumas. Vokiečių seksologės knygoje „Meilės praktika“ ne tik sužinosite, kodėl seksas svarbus laimingam poros gyvenimui, bet ir rasite praktinių patarimų, ką keisti miegamajame, kad įveikti rutiną ir grąžinti aistrą.

  Paradoksalu – šiandienos visuomenėje įsigalėjęs kūno ir sekso kultas, tačiau daugelis porų nemoka iš tiesų mėgautis ir vertinti intymų savo ir partnerio santykį. Kai vis garsiau ir drąsiau kalbama apie lovos reikalus ir laužomi daugelis tabu, didžiausiu priešu poroms tampa tyla – ji kuria atskirtį, ilgainiui peraugančią į susvetimėjimo jausmą.

  Užgesi aistra kamuoja daugelį šeimų, tačiau tik nedaugelis gali sau leisti pilnavertes seksologo ir psichologo konsultacijas. Dalį žmonių sulaiko vidiniai barjerai, gėda ar įsitikinimas, kad neįmanoma rasti kokybiškos pagalbos. Kitiems tai – finansiniai sunkumai, nes šios paslaugos nėra pigios.

  Vokiečių seksologė, ne vienos savipagalbos knygos autorė ir televizijos laidų vedėja Ann-Marlene Henning knygoje „Meilės praktika“ dalinasi svarbiausiomis įžvalgomis ir patarimais, kaip vėl įkurti vos rusenantį intymumo ir aistros židinį. Ji kalba be užuolankų, tačiau nevulgariai, jos empatija netampa kišimusi į privačius lovos reikalus, o jai išsprūstantys juokeliai nesiekia gėdinti.

  Skaitytojai kartu su profesionalia terapeute ras atsakymus į klausimus, kiek svarbus poros gyvenimui yra seksas, kaip pokyčiai už miegamojo durų gali pataisyti šlubuojančius santykius, kaip juos nuodija paviršutiniškas intymumas ir kaip kovoti su rutina, kuri yra pagrindinis intymumo priešas.

  Versdami knygos puslapius susipažinsite, kas yra ir koks turi būti seksologas, kokius klausimus jis padeda išspręsti į jį besikreipiančioms poroms. Nesvarbu, ar jums 20, ar jau pasiekėte šeštą dešimtį – Ann-Marlene Henning analizuoja tipiškas, visiems bendras seksualumo problemas ir sunkumus. Anot jos, seksualinis potraukis yra instinktyvus, visiems žmonėms įgimtas dalykas, tačiau geras seksas – ne. Jo negarantuoja gamtos dėsniai ir atsakymą turime rasti kiekvienas atskirai. Jos užduotis – knygoje „Meilės praktika“ parodyti galimus kelius ir potencialius pokyčius, tačiau galutinį atsakymą rasite patys. Neskubėdami kaltinti savo partnerio ir savęs, pažadinkite savyje slypintį seksualumą ir nors situacija atrodo beviltiška, į ją pažvelkite visiškai nauju kampu.

  Vertė Vita Daugėlienė, Ieva Sidaravičiūtė

  Leave a Reply