Mėlyna sruoga (antroji ciklo „Siuntėjas“ dalis) pdf, epub, mobi

Mėlyna sruoga (antroji ciklo „Siuntėjas“ dalis) | Lois Lowry

Atsisiųsti knygą Mėlyna sruoga (antroji ciklo „Siuntėjas“ dalis) pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2018
 • Formatas: 14×20, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 200
 • ISBN ar kodas: 9786090135242


 • Mėlyna sruoga (antroji ciklo „Siuntėjas“ dalis).pdf
  Mėlyna sruoga (antroji ciklo „Siuntėjas“ dalis).epub
  Mėlyna sruoga (antroji ciklo „Siuntėjas“ dalis).mobi


  Mėlyna sruoga (antroji ciklo „Siuntėjas“ dalis) pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Mėlyna sruoga (antroji ciklo „Siuntėjas“ dalis) pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Mėlyna sruoga (antroji ciklo „Siuntėjas“ dalis) knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Mėlyna sruoga (antroji ciklo „Siuntėjas“ dalis) pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Mėlyna sruoga (antroji ciklo „Siuntėjas“ dalis) aprašymas

  Aprašymas

  Garsioje, jau vaikų ir paauglių literatūros klasika vadinamoje knygoje „Siuntėjas“ Lois Lowry sukūrė paslaptingą, techniškai tobulą ir emociškai skurdų ateities pasaulį. Antroji šios serijos knyga „Mėlyna sruoga“ nukelia mus į pasaulį po katastrofos, kur gyventojai turi tik elementariausias ir būtiniausias technologijas, o pyktis, godumas, pavydas ir žiaurumas paprastų žmonių gyvenimą paverčia trumpu ir nelaimingu.

  Visuomenė knygoje „Mėlyna sruoga“ taip pat kaip ir pirmojoje dalyje yra valdoma negailestingų Vyresniųjų, kuriuos gaubia paslaptis ir pagarbi baimė. O prisiminimų ir gebėjimų išsaugojimas ir vėl priklauso nuo vaikų.

  Nepaprastai gabi siuvinėjimui luoša našlaitė Kira dėl neramumų kaime paimama gyventi į didžiosios Tarybos rūmus. Čia jai tenka su adata ir siūlu atkurti ant specialios mantijos istorinius piešinius. Šis rūbas bus dėvimas per kasmetinį susibūrimą, kuomet visi gyventojai susirenka išgirsti kelias valandas trunkančios dainos, pasakojančios pasaulio istoriją tokią, kokia ją nori matyti Vyresnieji.

  Yra ir daugiau gabių vaikų. Tomas, berniukas, kuris drožinėja sudėtingus simbolius, ir mergaitė, kuri kažkada turės atlikti apie pasaulį pasakojančią dainą. Virš trijų gabių vaikų galvų nuolat tvyro Vyresniųjų grėsmė. Vyresniųjų, kurie neturi jokių ypatingų galių, naudojasi talentingais vaikais. O ir dainos ceremonija yra kur kas tamsesnė nei galima pagalvoti.

  Kirai reikia ne tik siuvinėti, bet ir reikiama spalva pačiai nusidažyti siūlus. Su beglobio Meto ir jo šuniuko pagalba Kira pagaliau randa būdą, kaip sukurti trūkstamą mėlyną spalvą. Ar ji ras ir drąsos pati kurti savo ateitį?..

  Meno paslaptys, prisiminimų svarba ir meilės galia – talentingoji Lois Powry apie visa tai kalba subtiliai ir be galo įdomiai, kurdama dar vieną netikėtą ir originalų ateities pasaulį.

  Lois Lowry (g. 1937 m.)– amerikiečių vaikų ir paauglių rašytoja, yra parašiusi daugiau nei 30 knygų vaikams. Jos knygos pelnė daugybę apdovanojimų, o mokyklose jos analizuojamos kalbant tokiomis temomis kaip rasizmas, ligos ar net Holokaustas. Ji pati teigia, kad savo romanuose visada pabrėžia žmonių santykių svarbą. Lietuviškai išleistos dvi knygos: „Suskaičiuotos žvaigždės“ ir „Siuntėjas“.
  Rašytoja pelnė ne vieną prestižinį apdovanojimą, o 2000 m. buvo
  nominuota Hanso Kristiano Anderseno medaliui.

  Lois Lowry knygoje „Mėlyna sruoga“ dar kartą meta iššūkį skaitytojams ir kviečia įsivaizduoti, koks ateityje galėtų būti mūsų pasaulis ir kas jame būtų vertinama. Pagal pirmąją šios serijos knygą „Siuntėjas“ 2014 metais buvo sukurtas filmas, kuriame vaidino tokie aktoriai kaip Jeff Bridges, Katie Holmes ir Taylor Swift.

  Leave a Reply