Menas būti laimingam pdf, epub, mobi

Menas būti laimingam | Elada Eimaitė - Elurija

Atsisiųsti knygą Menas būti laimingam pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Mijalba

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: Minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 200
 • ISBN ar kodas: 9786098050493


 • Menas būti laimingam.pdf
  Menas būti laimingam.epub
  Menas būti laimingam.mobi


  Menas būti laimingam pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Menas būti laimingam pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Menas būti laimingam knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Menas būti laimingam pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Menas būti laimingam aprašymas

  Aprašymas

  Knyga “Menas būti laimingam” parašyta remiantis pozityviąja psichologija, NLP, gyvenimo kaučingu. Autorė Elada Eimaitė Elurija, remdamasi savo gyvenimo patirtimi, asmeniniais dvasiniais ieškojimais, siekia atskleisti tikros laimės paslaptį.

  Menas būti laimingam” – tai naujo mąstymo, gilių įžvalgų knyga, akcentuojanti galingą tiesą, kad laimė yra mūsų pačių rankų darbas, mūsų minčių rezultatas. Autorė skatina pažvelgti į save atidžiau, užduodant sau tinkamus klausimus, ragina ieškoti asmeninės tiesos.

  Praktikuodamas Laimės dėsnius, skaitytojas, įgaus ne tik drąsos, pasitikėjimo savimi ir tikėjimo, kad kiekvienas turi galimybę nugyventi laimingą bei prasmingą gyvenimą, bet ir suras praktinių patarimų, kaip greičiau nukeliauti iki trokštamo rezultato.

  Laimė tai nuolatinio dėkingumo būsena, ramybės ir pilnatvės jausmas, subtilus džiugesys. Tai gebėjimas pasikliauti, užjausti ir dalintis. Tai visapusiška pastanga matyti pasaulį tokį koks jis yra ir besąlygiškai jį mylėti. Laimės jausmas gimsta žmogaus sieloje, pačiu vidumi suvokiant nepaprastą gyvenimo grožį. Šitas jausmas persmelkia visas mintis, ištirpdo nerimą ir baimę. Tarsi patvinusios upės vanduo nepaliaujamai pradeda skverbtis į jūsų kasdienybę, poelgius, veiksmus. Laimė išsilieja už jūsų kūno ribų, švelniai paliesdama visus ir viską aplinkui. Ji nepastebimai transformuoja jūsų gyvenimą, atnešdama su savimi neišmatuojamą gerumo gūsį.

  Leave a Reply