Mercedes-Benz. Iš laiškų Hrabalui pdf, epub, mobi

Mercedes-Benz. Iš laiškų Hrabalui | Paweł Huelle

Atsisiųsti knygą Mercedes-Benz. Iš laiškų Hrabalui pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Baltos lankos

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 144
 • ISBN ar kodas: 9789955235095


 • Mercedes-Benz. Iš laiškų Hrabalui.pdf
  Mercedes-Benz. Iš laiškų Hrabalui.epub
  Mercedes-Benz. Iš laiškų Hrabalui.mobi


  Mercedes-Benz. Iš laiškų Hrabalui pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Mercedes-Benz. Iš laiškų Hrabalui pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Mercedes-Benz. Iš laiškų Hrabalui knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Mercedes-Benz. Iš laiškų Hrabalui pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Mercedes-Benz. Iš laiškų Hrabalui aprašymas

  Aprašymas

  Vairavimo pamokos, pasirodo, gali būti ir romantiškos… Važinėdamas po miesto gatves mažyčiu fiatu knygos herojus, norėdamas įsiteikti žavingai instruktorei, pasakoja tikras ir pramanytas, bet visąlaik nuotaikingas, „kabinančias“ istorijas apie senelio ir tėvo mersedesus, senelio sužadėtuvių dovaną – nelaimingąjį močiutės citroeną, ir dar daug ką. Instruktorės ir mokinio maršrutai vis artėja prie jos sodo namelio užmiestyje…
  Lenkų prozininkas Pawełas Huelle (gim. 1957 m.) yra dėmesingas detalėms ir „žaidžia“ literatūros konvencijomis. Jo kūryboje nesunkiai įžiūrimos Günterio Grasso ir Bruno Schulzo tekstų parafrazės. Šis šilto humoro kupinas romanas “Mercedes-Benz” gali būti skaitomas ir kaip meilės prisipažinimas čekų prozos meistrui Bohumilui Hrabalui.

  Leave a Reply