Merė Popins atidaro duris pdf, epub, mobi

Merė Popins atidaro duris | P. L. Travers

Atsisiųsti knygą Merė Popins atidaro duris pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Garnelis

 • Išleidimo metai: 2015
 • Formatas: 15×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 272
 • ISBN ar kodas: 9789955883418


 • Merė Popins atidaro duris.pdf
  Merė Popins atidaro duris.epub
  Merė Popins atidaro duris.mobi


  Merė Popins atidaro duris pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Merė Popins atidaro duris pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Merė Popins atidaro duris knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Merė Popins atidaro duris pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Merė Popins atidaro duris aprašymas

  Aprašymas

  “Merė Popins atidaro duris “ – tai knyga apie neprilygstamąją auklę Merę Popins ir jos nuotykius Vyšnių gatvelėje kartu su vaikais Džeine, Maiklu, Džonu, Barbara ir Anabela.
  Vakaro dangų skrodžiant raketoms ir fejerverkams, parke vėl pasirodo tokia pažįstama figūra. „Ak Mere Popins! Be tavęs buvo tiesiog baisu!“ – iškart pradeda šaukti vaikai…

  Knygos apie Merę Popins anglų vaikų rašytojai Pamelai Lindon Trevers pelnė pasaulinę šlovę. Kartu su šių knygų iliustruotoja Mere Šepard ji sukūrė kūrinius, kurie jau seniai yra tapę vaikų literatūros klasika ir gražiai papuošia pasaulinės vaikų literatūros aukso fondą.

  Iš anglų k. vertė Auksė Mardosaitė

  Leave a Reply