Mergaitė, kuri išgelbėjo Kalėdas pdf, epub, mobi

Mergaitė, kuri išgelbėjo Kalėdas | Matt Haig

Atsisiųsti knygą Mergaitė, kuri išgelbėjo Kalėdas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Tyto alba

 • Išleidimo metai: 2017
 • Formatas: 15×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 341
 • ISBN ar kodas: 9786094662744


 • Mergaitė, kuri išgelbėjo Kalėdas.pdf
  Mergaitė, kuri išgelbėjo Kalėdas.epub
  Mergaitė, kuri išgelbėjo Kalėdas.mobi


  Mergaitė, kuri išgelbėjo Kalėdas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Mergaitė, kuri išgelbėjo Kalėdas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Mergaitė, kuri išgelbėjo Kalėdas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Mergaitė, kuri išgelbėjo Kalėdas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Mergaitė, kuri išgelbėjo Kalėdas aprašymas

  Aprašymas

  “Mergaitė, kuri išgelbėjo Kalėdas” – nauja bestselerio „Kaip Kalėdų berniukas tėčio ieškojo“ autoriaus knyga.

  Ar žinai, kaip veikia magija, kuri skraidina šiaurės elnią dangumi? Magija, kuri padeda Tėtušiui Kalėdai per vieną naktį apkeliauti visą pasaulį? Pasirodo, viską daro viltis. Be jos nebūtų magijos ir Tėtušis Kalėda negalėtų aplankyti visų pasaulio vaikų.

  O iš kur atsiranda magija? Ją sukuria vaikai! Kiekvienas, kas tiki Tėtušiu Kalėda, ją kuria!

  Deja, taip buvo ne visada. Kai patį pirmą kartą Tėtušis Kalėda nusprendė nuskristi pas vaikus, magijos neužteko, nes labai mažai kas juo tikėjo – tik viena mergaitė iš Londono. Aštuonmetė Amelija Višart. Tik jos dėka atėjo Kalėdos! Bet paskui Ameliją užgriuvo nelaimės: mirė jos mama, o ji pati buvo jėga apgyvendinta bjauraus ir savanaudžio pono Šliužo prieglaudoje. Viskas, ką ji turėjo – tik katinas. Viskas, ko ji norėjo – ištrūkti iš tos baisios prieglaudos. Išgelbėti ją galėjo tik stebuklas… arba Tėtušis Kalėda. Amelijos liūdesys kasdien vis didėjo, ir magija blėso…

  O be magijos Tėtušis Kalėda negalėjo keliauti. Reikėjo skubiai rasti Ameliją. Ir Tėtušis Kalėda leidosi jos ieškoti. Kad visi pasaulio vaikai vėl galėtų džiaugtis Kalėdomis, Amelija privalėjo patikėti stebuklais… Ir paslapčių kupina kelionė per Londoną prasidėjo! Ieškoti Kalėdų padėjo elfai, net karalienė Viktorija ir Čarlzas Dikensas. Ar pavyks Tėtušiui Kalėdai rasti Ameliją ir susigrąžinti magiją?

  Padėk jiems, ir Kalėdos sugrįš!

  Iš anglų kalbos vertė Lauryna Butrimienė, Rasa Stamkauskienė

  Leave a Reply