Mergina, kurią palikai pdf, epub, mobi

Mergina, kurią palikai | Jojo Moyes

Atsisiųsti knygą Mergina, kurią palikai pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Jotema

 • Išleidimo metai: 2013
 • Formatas: 15×22, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 432
 • ISBN ar kodas: 9789955133964


 • Mergina, kurią palikai.pdf
  Mergina, kurią palikai.epub
  Mergina, kurią palikai.mobi


  Mergina, kurią palikai pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Mergina, kurią palikai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Mergina, kurią palikai knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Mergina, kurią palikai pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Mergina, kurią palikai aprašymas

  Aprašymas

  Knygoje „Mergina, kurią palikai“ dvi jaunas moteris skiria ištisas amžius, bet vienija pasiryžimas visais įmanomais būdais kovoti už tai, kas joms brangiausia.

  1916 m. prancūzų dailininkas Eduaras Lefevras išvyksta į frontą. Kai Prancūzijos miestelį, kuriame lieka gyventi jo žmona Sofi, užima vokiečiai. Eduaro tapytas žmonos portretas priverčia smarkiau plakti vokiečių Kommandant širdį, o moters galvoje ima bręsti pavojingas planas. Troškimas pasimatyti su vyru galiausiai paskatina Sofi rizikuoti viskuo – šeima, reputacija ir net gyvybe.

  Praėjus beveik šimtui metų Sofi portretas atsiduria Livės Halston namuose kaip jos vyro vestuvinė dovana, kurią jis įteikia prieš savo mirtį. Atsitiktinė pažintis atskleidžia, kiek iš tikrųjų vertas tas paveikslas ir kokia audringa jo istorija, netrukus aukštyn kojom apversianti Livės gyvenimą.

  Vertė Rasa Racevičiūtė

  Leave a Reply