Mergina su drakono tatuiruote (DVD) pdf, epub, mobi

Mergina su drakono tatuiruote (DVD) |

Atsisiųsti knygą Mergina su drakono tatuiruote (DVD) pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Obuolys

 • Išleidimo metai: 2009
 • ISBN ar kodas: DVD-DRAKONO • Mergina su drakono tatuiruote (DVD).pdf
  Mergina su drakono tatuiruote (DVD).epub
  Mergina su drakono tatuiruote (DVD).mobi


  Mergina su drakono tatuiruote (DVD) pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Mergina su drakono tatuiruote (DVD) pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Mergina su drakono tatuiruote (DVD) knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Mergina su drakono tatuiruote (DVD) pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Mergina su drakono tatuiruote (DVD) aprašymas

  Aprašymas

  „Mergina su drakono tatuiruote“ – tai šeimyninės intrigos, paslaptys ir kvapą gniaužianti įtampa, atsipalaiduoti neleisianti iki pat paskutinės filmo minutės. Juosta sukurta pagal populiarų Stiego Larssono romaną, užkariavusį visus įmanomus bestselerių sąrašus ir tapusį literatūrine sensacija. Prancūzijoje populiarumu jis aplenkė net Harį Poterį, o Danijoje nusileido tik Biblijai!
  Sensacingą bestselerį ekranizavo Danijoje gimęs režisierius Nielsas Ardenas Oplevas. Puikiai žiūrovų ir kino kritikų įvertintas mistinis trileris Europoje uždirbo virš 100 milijonų eurų ir rezultatu nusileido tik „Lūšnynų milijonieriui“!
  2 ir 5 regionai

  Leave a Reply