Mergina su perlo auskaru (3-ioji laida) pdf, epub, mobi

Mergina su perlo auskaru (3-ioji laida) | Tracy Chevalier

Atsisiųsti knygą Mergina su perlo auskaru (3-ioji laida) pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Jotema

 • Išleidimo metai: 2015
 • Formatas: 14×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 288
 • ISBN ar kodas: 9789955135722


 • Mergina su perlo auskaru (3-ioji laida).pdf
  Mergina su perlo auskaru (3-ioji laida).epub
  Mergina su perlo auskaru (3-ioji laida).mobi


  Mergina su perlo auskaru (3-ioji laida) pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Mergina su perlo auskaru (3-ioji laida) pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Mergina su perlo auskaru (3-ioji laida) knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Mergina su perlo auskaru (3-ioji laida) pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Mergina su perlo auskaru (3-ioji laida) aprašymas

  Aprašymas

  Treisė Ševaljė (Tracy Chevalier) užaugo Vašingtone, Kolumbijos federalinėje apygardoje. 1984-aisiais ji persikėlė gyventi į Angliją ir ten keletą metų dirbo žinynų redaktore. 1994 metais Rytų Anglijos universitete baigė humanitarines literatūrinės kūrybos magistrantūros studijas. Pirmasis jos romanas “Virgin Blue” (“Skaisčiai mėlyna”), pasirodęs 1997 metais, “WH Smith” leidyklos buvo apdovanotas “Fresh Talent” premija.

  “Mergina su perlo auskaru” – intriguojantis ir labai nuoširdus pasakojimas apie septyniolikto amžiaus Olandiją. Psichologiškai subtiliai vaizduojama menininkų sluoksnio, kuriam romane atstovauja žymus to laikotarpio dailininkas Janas Vermeris, šeima bei aplinka ir neturtingųjų būties paveikslai, įkūnijami jaunos merginos Grėtės bei jos artimųjų. Šie du visuomenės sluoksniai, vidinė ir išorinė jų gyvenimo tikrovė, pindamiesi romane sukuria emociškai sodrų ir itin informatyvų menininkų “aukso amžiaus” Olandijos miesto vaizdą.

  Romanas “Mergina su perlo auskaru” netrukus sudomino ir kino kūrėjus. Įstabus to paties pavadinimo filmas buvo pristatytas trims “Oskaro” apdovanojimams gauti.

  Iš anglų kalbos vertė Darius Kaunelis

  ATSILIEPIMAI

  ATSILIEPIMAI

  “Chevalier yra detalių ir įsimenamų personažų meistrė… Per smulkiausias detales ji įveda skaitytoją į paveikslo pasaulį, į jos tyrinėjamo meno šedevro nuotaiką: kintančią, paslaptingą, vietomis – nepakeliamai aitrią. Kartais ta nuojauta yra tokia intensyvi, kad skaitytojas aplink save gali ją beveik patirti, pajusti paveikslo dvasios alsavimą.”

  The Times

  “… Puikus romanas, kupinas paslapties, prisodrintas atmosferos… kuri atskleidžia pačius paveikslo atsiradimo pagrindus… Jo skaitytojas patiria tikrai nuostabių išgyvenimų.”

  The Guardian

  “Jau vien kaip istorinis romanas “Mergina su perlo auskaru” yra įtikinamas, bet dar labiau jis žavi kaip žmogiškosios prigimties studija su ištobulintu pavėluotos intrigos atsiskleidimo mechanizmu. Chevalier šiam puikiam ir sykiu skausmingam siužetui suteikia dėmesį prikaustantį aistros, įniršio ir įžvalgų žaismo koloritą.”

  The Irish Times

  “Puikiai parašyta, paslaptinga ir kone sukrečianti knyga – skaitydamas gali patirti stiprių išgyvenimų.”

  Deborah Moggach

  Leave a Reply