Meškių istorijos. Svajonių sodas pdf, epub, mobi

Meškių istorijos. Svajonių sodas | Evelina Daciūtė

Atsisiųsti knygą Meškių istorijos. Svajonių sodas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Tikra knyga

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 23×23, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 56
 • ISBN ar kodas: 9786098142303


 • Meškių istorijos. Svajonių sodas.pdf
  Meškių istorijos. Svajonių sodas.epub
  Meškių istorijos. Svajonių sodas.mobi


  Meškių istorijos. Svajonių sodas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Meškių istorijos. Svajonių sodas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Meškių istorijos. Svajonių sodas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Meškių istorijos. Svajonių sodas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Meškių istorijos. Svajonių sodas aprašymas

  Aprašymas

  “Meškių istorijos. Svajonių sodas” – tai pasakų knyga 6-12 metų vaikams.

  Meškiai dar maži, bet jų svajonės – didelės. Vienam tai gali būti stebuklingas teptukas, galintis nupiešti viską, ką tik panorėsi. Kitam – sodas, kuriame auga…svajonės. Kasdien meškiai išmoksta naujų dalykų: supranta, kad svarbiausia piešti iš širdies, godumas gali apkarsti, o su tuo, kas tau iš pradžių nepatiko, įmanoma ir net labai smagu susidraugauti.

  „Stebuklingas sodas“ – ketvirtoji rašytojos Evelinos Daciūtės ir iliustratorės Rasos Kaper kuriamos serijos „Meškių istorijos“ knyga. Meškiai gyvena Didžiojoje girioje, o jų gyvenime nutinka daug dalykų – taip pat, kaip ir vaikų. Meškiai pykstasi ir draugauja, liūdi ir džiaugiasi, ieško atsakymų į klausimus, patiria įvairių nuotykių ir sužino įdomiausių dalykų apie save bei kitus.

  Leave a Reply