Metai ir mintys: geopolitika, kultūra, istorija pdf, epub, mobi

Metai ir mintys: geopolitika, kultūra, istorija | Bronislovas Kuzmickas

Atsisiųsti knygą Metai ir mintys: geopolitika, kultūra, istorija pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Versmė

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 17×24, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 328
 • ISBN ar kodas: 9786098148299


 • Metai ir mintys: geopolitika, kultūra, istorija.pdf
  Metai ir mintys: geopolitika, kultūra, istorija.epub
  Metai ir mintys: geopolitika, kultūra, istorija.mobi


  Metai ir mintys: geopolitika, kultūra, istorija pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Metai ir mintys: geopolitika, kultūra, istorija pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Metai ir mintys: geopolitika, kultūra, istorija knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Metai ir mintys: geopolitika, kultūra, istorija pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Metai ir mintys: geopolitika, kultūra, istorija aprašymas

  Aprašymas

  Knygoje „Metai ir mintys: geopolitika, kultūra, istorija“ spausdinami straipsniai ir esė geopolitikos, saugumo, kultūros, istorijos klausimais, 1983–2014 m. skelbti įvairiuose periodiniuose leidiniuose, įskaitant ir išeivijos spaudą. Autorius buvo daugelio publikacijose aptartų įvykių ne tik stebėtojas, bet ir tiesioginis dalyvis.
  Geopolitikai skirtuose tekstuose nušviečiama tarptautinė Lietuvos situacija, santykiai su kaimynais, saugumas, narystės Europos Sąjungoje ir NATO galimybės. Visa tai buvo itin svarbu pirmąjį nepriklausomybės dešimtmetį.
  Kultūros klausimai aptariami parodant kultūrinio gyvenimo skirtumus uždaroje ir atviroje visuomenėje, gvildenant tautinio ir kultūrinio tapatumo, tradicijos ir inovacijos santykio problemas. Sklaidomos anksčiau nekilusio, tik atviroje pliuralistinėje visuomenėje atsirandančios problemos.
  Apie istoriją rašoma apmąstant artimesnės ir tolimesnės praeities bei dabarties santykį, okupacijos palikimo poveikį dabarčiai, aptariant Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo atgarsius užsienio spaudoje. Pateikiamas minėto laikotarpio autoriaus straipsnių ir esė sąrašas, asmenvardžių rodyklė.

  Leave a Reply