Metų dovana: gyvenimo rudens palaima pdf, epub, mobi

Metų dovana: gyvenimo rudens palaima | Joan Chittister

Atsisiųsti knygą Metų dovana: gyvenimo rudens palaima pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Katalikų pasaulio leidiniai

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 15×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 230
 • ISBN ar kodas: 9789955293309


 • Metų dovana: gyvenimo rudens palaima.pdf
  Metų dovana: gyvenimo rudens palaima.epub
  Metų dovana: gyvenimo rudens palaima.mobi


  Metų dovana: gyvenimo rudens palaima pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Metų dovana: gyvenimo rudens palaima pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Metų dovana: gyvenimo rudens palaima knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Metų dovana: gyvenimo rudens palaima pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Metų dovana: gyvenimo rudens palaima aprašymas

  Aprašymas

  Knygoje “Metų dovana: gyvenimo rudens palaima” aptariami psichologiniai senėjimo aspektai.

  Gyvenimo ruduo yra ypatingas laikotarpis – galbūt pats ypatingiausias. Norint gražiai nugyventi šiuos metus, reikia giliai ir atidžiai pažvelgti į kiekvieną savo baimę ir viltį. Atėjo laikas atsikratyti fantazijų apie amžiną jaunystę ir baimės pasenti, reikia atrasti brandžių metų grožį. Atėjo laikas suprasti, kad šiems metams – aktyviems, kupiniems patirties ir smalsumo, socialiai svarbiems ir dvasiškai reikšmingiems – lemta būti gerais metais.

  Gražios senatvės paslaptis – tai suvokimas, kad gyvenimo ruduo turi savo tikslą. Senatvė yra prasminga, nesvarbu, kaip gyvename, ką esame sukaupę. Kiekvienas gyvenimo etapas turi savo tikslą, ir paskutinio etapo tikslas nė kiek nenusileidžia ankstesniems. „Gerai nugyvento gyvenimo vakaras, – rašė prancūzų moralistas Joubert’as, – įžiebia žibintus.”

  Brandūs metai nušviečia ne tik mus, bet ir mūsų artimuosius. Turime dėl to pasistengti. Tiesą sakant, vėlyvieji gyvenimo metai yra vieni geriausių ir reikšmingiausių. Tik svarbu suprasti, kodėl.

  Iš anglų kalbos vertė Ina Jakaitė

  Leave a Reply