Mezgimas kitaip. Megzk, velk ir stebink pdf, epub, mobi

Mezgimas kitaip. Megzk, velk ir stebink | Nicky Epstein

Atsisiųsti knygą Mezgimas kitaip. Megzk, velk ir stebink pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Obuolys

 • Išleidimo metai: 2013
 • Formatas: 21×26, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 184
 • ISBN ar kodas: 9786094035920 • Mezgimas kitaip. Megzk, velk ir stebink.pdf
  Mezgimas kitaip. Megzk, velk ir stebink.epub
  Mezgimas kitaip. Megzk, velk ir stebink.mobi


  Mezgimas kitaip. Megzk, velk ir stebink pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Mezgimas kitaip. Megzk, velk ir stebink pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Mezgimas kitaip. Megzk, velk ir stebink knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Mezgimas kitaip. Megzk, velk ir stebink pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Mezgimas kitaip. Megzk, velk ir stebink aprašymas

  Aprašymas

  Knygoje “Mezgimas kitaip. Megzk, velk ir stebink” visiškai nauja “Dekoratyviniai krašteliai”, “Dekoratyviniai krašteliai 2”, “Nerti dekoratyviniai krašteliai” autorės technika.

  Kam nėra tekę sugadinti mezginio skalbiant netinkamoje temperatūroje?

  Mezginių karaliene tituluojama Nicky Epstein padarė atradimą: suvelti mezginį galima taip, kad jis atrodys kaip nematyta technika kurtas šedevras!

  Knygoje “Mezgimas kitaip. Megzk, velk ir stebink” rasite net 150 raštų pavyzdžių, dvi dešimtis unikalių projektų ir gausybę patarimų, kaip pasirinkti vilną, kaip geriausiai velti mezginį, kaip kūrybiškai panaudoti senus drabužius ir pasigaminti mielų detalių.

  Su vandeniu, muilu ir skalbykle paverskite nertinius smagiu menu, atnaujinkite savo garderobą ir namus!

  Vertė Irmina Domeikienė

  ĮŽANGA

  ĮSPĖJU: vėlimas tampa nenugalimu įpročiu. Jei jau mėginote velti, žinote, ką turiu omenyje. Jei dar nebandėte, pasiruoškite naujam ir stulbinamam mezgimo nuotykiui, dėl kurio iš įprastai romios bei patenkintos mezgėjos galite pavirsti pašėlusiai kūrybinga vėlimo fanatike! Tik nesakykite, kad neperspėjau.

  Vėlimas – tai procesas, kurio metu dėl karšto vandens ir trynimo vilnonis mezginys susivelia. Šis virsmas yra nuostabus, prašmatnus, nuotaikingas, įdomus, užburiantis ir kūrybiškai įkvepiantis. Jūs kursite tokius mezginius, apie kokius nė nesvajojote, tie gražumynai stulbins ir jus, ir aplinkinius. Draugai ir netgi visai nepažįstami žmonės klausinės: „Oho, kaip jūs tai padarėte?”. Jūs mėgsite, o tada savo mezginius transformuosite į visiškai naujus, išraiškingus dirbinius; padėvėtų drabužių parduotuvėse ieškosite senų nertinių, suvelsite juos ir paversite nuostabiomis skrybėlaitėmis, šlepetėmis, šalikais – viskuo, kuo tik panorėsite. Vėlimas yra mezgimo alchemija: veliant paprasta vilna tampa verptu auksu.

  Aš pati vėlimą atradau visai atsitiktinai, kai nevykusiai išskalbiau itin branginamą Arano nertinį, o šis susitraukė iki vaikiško dydžio (turbūt visiems teko girdėti panašių istorijų:„Ak, mieloji, sugadinau savo megztinį!”). Buvau priblokšta, maniau, jog drabužį teks išmesti. Tačiau staiga pastebėjau nuostabią naują mezginio faktūrą. Tuo metu nesuvokiau, jog susitraukusį megztinį galima paversti puikia rankine. O dabar aš ir tūkstančiai kitų mezgėjų tyčia skalbiame vilnonius drabužius karštame vandenyje norėdamos sukurti prašmatnius veltus gražumynus.

  Šioje knygoje “Mezgimas kitaip. Megzk, velk ir stebink” rasite daugybę technikų bei raštų, pasidalysiu sumanymais ir patarimais, kurie vėlimą pavers labai smagiu užsiėmimu. Kai pamatysite, jog karštas vanduo, muilas ir trynimas gali tapti jūsų draugais, o ne priešais, skalbyklė taps stebuklingu katilu. Pasitelkite šiek tiek drąsos bei sėkmės ir neabejotinai įvaldysite procesą, o savo mezgimo įgūdžius bei siekius pakylėsite į naujas aukštumas. Šis amatas gali virsti menu, negana to, velti nepaprastai smagu!

  Sveiki atvykę į kerintį, nuostabų ir nenuspėjamą vėlimo pasaulį… ir lai skalbyklės dievai šypsosi, žvelgdami į jus bei jūsų kūrinius. Man regis, jausitės taip, kaip aš… megzti ir velti dar niekada nebuvo taip smagu!

  Leave a Reply