Mielos mažos melagės pdf, epub, mobi

Mielos mažos melagės | Sara Shepard

Atsisiųsti knygą Mielos mažos melagės pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: Kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 256
 • ISBN ar kodas: 9786090100196


 • Mielos mažos melagės.pdf
  Mielos mažos melagės.epub
  Mielos mažos melagės.mobi


  Mielos mažos melagės pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Mielos mažos melagės pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Mielos mažos melagės knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Mielos mažos melagės pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Mielos mažos melagės aprašymas

  Aprašymas

  Prabangiame Rouzvudo miestelyje Elison yra pati šauniausia septintokų elito mergaitė. Arija, Hana, Spencerė ir Emilija varžosi dėl jos dėmesio, be to, visos jos turi baisių paslapčių, apie kurias žino tik Elison. Taigi kuomet po vieno vakarėlio Elison paslaptingai dingsta, mergaitėms, nors ir sielvartaujančioms, šiek tiek palengvėja…
  Po trejų metų draugės jau nutolusios viena nuo kitos, bet paslapčių ne mažiau… Arija užmezgusi romaną su vienu savo mokytojų, stileiva Hana vagiliauja, norėdama visada būti graži ir madinga, Spencerė miega su savo vyresniosios sesers vaikinu, o Emilija jaučia didelę trauką naujajai klasės draugei. Ir staiga vieną dieną merginos ima gauti bauginančius laiškus, kuriuos pasirašo kažkoks „E”. Kas gi tas paslaptingasis „E”? Ar tai galėtų būti seniai pradingusi Elison? Kam jai prireikė kaip tik dabar atskleisti visas nešvarias praeities dėmes? O jei tai ne ji, kas tuomet galėtų tiek daug žinoti apie merginų praeitį ir dabartį? Netikėtai visos jų didelės ir mažos, senos ir naujos paslaptys ima kilti į paviršių.

  Leave a Reply