Miestas ir protas: urbanistinės teorinės refleksijos XX a. Vakaruose pdf, epub, mobi

Miestas ir protas: urbanistinės teorinės refleksijos XX a. Vakaruose | Almantas Samalavičius

Atsisiųsti knygą Miestas ir protas: urbanistinės teorinės refleksijos XX a. Vakaruose pdf, epub, mobi

Leidėjas:
VGTU leidykla Technika

 • Išleidimo metai: 2013
 • Formatas: 17×24, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 158
 • ISBN ar kodas: 9786094574634


 • Miestas ir protas: urbanistinės teorinės refleksijos XX a. Vakaruose.pdf
  Miestas ir protas: urbanistinės teorinės refleksijos XX a. Vakaruose.epub
  Miestas ir protas: urbanistinės teorinės refleksijos XX a. Vakaruose.mobi


  Miestas ir protas: urbanistinės teorinės refleksijos XX a. Vakaruose pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Miestas ir protas: urbanistinės teorinės refleksijos XX a. Vakaruose pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Miestas ir protas: urbanistinės teorinės refleksijos XX a. Vakaruose knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Miestas ir protas: urbanistinės teorinės refleksijos XX a. Vakaruose pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Miestas ir protas: urbanistinės teorinės refleksijos XX a. Vakaruose aprašymas

  Aprašymas

  Knyga „Miestas ir protas: urbanistinės teorinės refleksijos XX a. Vakaruose“ tai monografija, kurioje analizuojama praėjusio amžiaus urbanizacijos procesų ir mąstančio proto bei vaizduotės sąsajos ir sąveikos.
  Autorius nekelia sau uždavinio išsamiai ir nuosekliai aptarti visų svarbesnių teorinių miesto bei nūdienos urbanizacijos procesų refleksijų ar urbanistinio mąstymo vingių. Siekta išsamiau aptarti svarbiausias, reikšmingiausias, didžiausią poveikį urbanistikos profesionalų ir visuomenės sąmonei padariusias praėjusio amžiaus moderniojo miesto sampratas ir solidžiausias kritiškas urbanizacijos refleksijas, išryškinti šiose mąstymo projekcijose slypintį tolesnių miestokūros idėjų ir tendencijų potencialą, nušviesti ir išanalizuoti destruktyvaus urbanistinio mąstymo ištakas ir pavojingą ideologiją skleidusias urbanistines koncepcijas, pirmą kartą Lietuvos urbanistikos istorijos ir teorijos kontekste pateikti išsamesnį praėjusio amžiaus miesto teorinių refleksijų mentalinį žemėlapį.

  Monografija “Miestas ir protas: urbanistinės teorinės refleksijos XX a. Vakaruose” skirta tyrinėjantiems bei studijuojantiems įvairialypę teorinę ir istorinę moderniojo miesto problematiką urbanistams, architektūrologams, menotyrininkams, miesto sociologams, architektams, taip pat visiems, kurie domisi šiuolaikinės miestokūros tematika.

  Leave a Reply