Miesto pasakos pdf, epub, mobi

Miesto pasakos | Rasa Praninskienė, Joris Praninskas

Atsisiųsti knygą Miesto pasakos pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Žuvėdra

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 144
 • ISBN ar kodas: 9789955669876


 • Miesto pasakos.pdf
  Miesto pasakos.epub
  Miesto pasakos.mobi


  Miesto pasakos pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Miesto pasakos pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Miesto pasakos knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Miesto pasakos pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Miesto pasakos aprašymas

  Aprašymas

  Miesto pasakose, pasakaitėse ir pasakėlėse, kurias parašė autorė kartu su savo sūnum, vaizdžiai piešiamas miesto gyvenimas.

  Trumpose istorijose atgyja miesto varpinės varpai, savo gyvenimus gyvena suvenyriniai vėžliukai, svajones pasakoja miesto gatvės. Per atgyjantį miesto detalių pasaulį didaktiškai mokoma vaikus būti tvarkingais, svajotojais, neužmirštant ir tiesioginių savo pareigų.

  Mamos ir sūnaus pasakos, pasakaitės ir pasakėlės – tai miesto gyvenimo akimirkos, sugautos vaikštant po jo parkus, aikštes ir gatves, pro namų ar varpinės langų dirsčiojant į nuolat besikeičiantį miestelėnų gyvenimą.

  Berniuko pasakėlėse atsiskleidžia subtilus mažo berniuko pasaulis.

  Leave a Reply