Migla, 2 dalis (2-as leidimas) pdf, epub, mobi

Migla, 2 dalis (2-as leidimas) | Edmundas Malūkas

Atsisiųsti knygą Migla, 2 dalis (2-as leidimas) pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Magilė

 • Išleidimo metai: 2017
 • Formatas: 15×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 304
 • ISBN ar kodas: 9786098159165


 • Migla, 2 dalis (2-as leidimas).pdf
  Migla, 2 dalis (2-as leidimas).epub
  Migla, 2 dalis (2-as leidimas).mobi


  Migla, 2 dalis (2-as leidimas) pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Migla, 2 dalis (2-as leidimas) pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Migla, 2 dalis (2-as leidimas) knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Migla, 2 dalis (2-as leidimas) pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Migla, 2 dalis (2-as leidimas) aprašymas

  Aprašymas

  “Mes visi visą gyvenimą ieškome meilės, o neradę mirštame vieniši. Meilės nenupirksi. Apie romanas “Migla”, – teigia autorius.
  Romane “Migla” aprašomas laikotarpis, kai aižėjo sovietmečio santvarka ir kūrėsi Lietuvos valstybė, kaip vykstant permainoms keitėsi žmonės, jų poelgiai ir likimai. Vienišių, apie kuriuos dažniausiai rašo Edmundas Malukas, klystkeliai beieškant meilės ir griebiantis verslo.

  Sprogs įkaitusios aistros katilas ir išsiverš jėga!
  Ir bus beprotiški bučiniai.
  Ir sužydės moters kūnas!
  Ir kažkas peiliais supjaustys atmintį.

  ***

  .. vėl priekyje bėga ir bėga, nenuilstamai bėga DIDŽIOJI VILTIS. Lygiai taip pat, kaip senais senais jaunystės laikais. Nejaugi meilei neturi reikšmės jokia gyvenimo patirtis? Viltis būti kartu? Kokia tu, viltie, kvaila. Visada buvai kvaila. Kaip miražas. Visada protu atstumta ir visada širdies sugrąžinta.

  ***

  Zigmas Adonis sakys: Principas „imi ir duodi”- labai paprastas, bet tarp tų dviejų žodžių įsiterpia visa žmonių dorybė ir visas purvas. Vėliau tas purvas užliejo visą Lietuvą ir privertė suabejoti dorybe. Šėtono kelias… Mūsų kelias. Parašykite atsiliepimą apie prekę!

  Leave a Reply