Mikroekonomika: teorija ir praktika pdf, epub, mobi

Mikroekonomika: teorija ir praktika | Jolanta Paunksnienė, Aušra Liučvaitienė

Atsisiųsti knygą Mikroekonomika: teorija ir praktika pdf, epub, mobi

Leidėjas:
VGTU leidykla Technika

 • Išleidimo metai: 2013
 • Formatas: 21×30, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 142
 • ISBN ar kodas: 9786094575877


 • Mikroekonomika: teorija ir praktika.pdf
  Mikroekonomika: teorija ir praktika.epub
  Mikroekonomika: teorija ir praktika.mobi


  Mikroekonomika: teorija ir praktika pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Mikroekonomika: teorija ir praktika pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Mikroekonomika: teorija ir praktika knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Mikroekonomika: teorija ir praktika pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Mikroekonomika: teorija ir praktika aprašymas

  Aprašymas

  Mikroekonomika – vienas iš pagrindinių socialinių mokslų mokomųjų dalykų, pagrindžiančių tolesnį kitų socialinių ir ekonominių dalykų mokymą ir mokymąsi. Nūdienos ekonominės aktualijos dar labiau sustiprina mikroekonomikos, kaip fundamentinio dalyko, reikšmę visoje studijų programoje.
  Šios mokomosios knygos “Mikroekonomika: teorija ir praktika” paskirtis – supažindinti su svarbiausiais mikroekonominiais procesais, padėti įgyti gebėjimų, apskaičiuojant pagrindinius ekonominius rodiklius, ir parengti pagrįstas poveikio įmonės veiklai išvadas.
  Mokomojoje knygoje pateikiamos pagrindinės teorinės sąvokos, testai, kuriais remiantis vertinamas studentų žinių lygis, taip pat užduotys ir situacijos, formuojančios gebėjimus praktiškai pritaikyti teorines žinias.

  Leave a Reply