Milžinų nugalėtojai. Principai, kurie padės įveikti didžiausias kliūtis gyvenime pdf, epub, mobi

Milžinų nugalėtojai. Principai, kurie padės įveikti didžiausias kliūtis gyvenime | Leif Hetland

Atsisiųsti knygą Milžinų nugalėtojai. Principai, kurie padės įveikti didžiausias kliūtis gyvenime pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Upė

 • Išleidimo metai: 2019
 • Formatas: 15×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 240
 • ISBN ar kodas: 9786099576558


 • Milžinų nugalėtojai. Principai, kurie padės įveikti didžiausias kliūtis gyvenime.pdf
  Milžinų nugalėtojai. Principai, kurie padės įveikti didžiausias kliūtis gyvenime.epub
  Milžinų nugalėtojai. Principai, kurie padės įveikti didžiausias kliūtis gyvenime.mobi


  Milžinų nugalėtojai. Principai, kurie padės įveikti didžiausias kliūtis gyvenime pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Milžinų nugalėtojai. Principai, kurie padės įveikti didžiausias kliūtis gyvenime pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Milžinų nugalėtojai. Principai, kurie padės įveikti didžiausias kliūtis gyvenime knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Milžinų nugalėtojai. Principai, kurie padės įveikti didžiausias kliūtis gyvenime pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Milžinų nugalėtojai. Principai, kurie padės įveikti didžiausias kliūtis gyvenime aprašymas

  Aprašymas

  Pasaulyje žinomo dvasinio mokytojo Leif Hetland knyga „Milžinų nugalėtojai: principai, kurie padės įveikti didžiausias kliūtis gyvenime“ atskleidžia taisykles, kurias pasitelkę galite įveikti didžiausias savo baimes ir kliūtis arba, kaip autorius tai vadina, milžinus.

  Pasaulis pilnas milžinų. Vieni kasdien beldžiasi į mūsų duris, grasindami apversti mūsų gyvenimus aukštyn kojomis, kiti gyvena kažkur tolėliau, saugodami lobius ir šlovę ir laukdami, kas šįkart mes jiems iššūkį.

  Galbūt jūsų milžinas yra skola ir apie ją vis primenantys pranešimai. Galbūt tai liga – išgirsta diagnozė, kuri atima viltį ir džiaugsmą. Galbūt tai sužeidimas, kuris sujaukė visas jūsų svajones. Galbūt jūsų milžinas yra kenčiantys žmonės aplink jus ar nelygybė, kurią pastebite. Galbūt tai baimė – tiesiog paralyžiuojančios abejonės, kurios sukelia nerimą ir depresiją. Badas, ligos, skurdas, korupcija, piktnaudžiavimas, apgaulė, karas, priklausomybės, neapykanta – mes gyvename milžinų pasaulyje.

  Tačiau mes gyvename ir milžinų nugalėtojų pasaulyje!

  Iš naujo susipažinkite su Dovydo ir Galijoto istorija, sužinokite pagrindines taisykles, kurios padės susigyventi su savo baimėmis, įveikti kliūtis ir nugalėti milžinus, trukdančius gyventi laimingą ir pilnvertį gyvenimą.

  – Meskite iššūkį savo baimėms, kol jos nemetė iššūkio jums;
  – Žinokite, kokius ginklus kuriame mūšyje naudoti;
  – Gaukite atlygį už įveiktas kliūtis;
  – Išsiugdykite neįveikiamą atkaklumą, kai siekiate savo gyvenimo tikslo.

  Knyga „Milžinų nugalėtojai: principai, kurie padės įveikti didžiausias kliūtis gyvenime“ suteiks galimybę išgirsti pasakojimą to, kuris iš tiesų įveikė nemažai milžinų – neįmanomų dalykų, nuo kurių daugelis tiesiog pabėgtų. Knygos autorius Leif Hetland – labai drąsus žmogus, ir savo išmintimi jis dalijasi šioje knygoje. Jo padrąsinimo ir išminties labai prireiks kiekvienam kovojant savo gyvenimo kovas.

  Leif Hetland yra organizacijos „Global Mission Awareness“ įkūrėjas ir vadovas. Jis skleidžia evangeliją ir žinią apie gydančią Dievo meilę visame pasaulyje. Didžiąją dalį laiko jis praleidžia keliaudamas, skaitydamas paskaitas, rašydamas knygas ir bendraudamas su žmonėmis. Ypač vertinamas jo darbas Pakistane bei Vidurio Rytuose.

  „Žinojau, kad Leif Hetland yra talentingas kalbėtojas, tačiau nemaniau, kad jis toks puikus rašytojas. Tokios knygos kaip ši ne kasdien pakliūva į rankas.“
  R. T. Kendall, knygos „Kai tiki Dievu“ autorius

  Iš anglų kalbos vertė Rūta Rušinskienė

  Leave a Reply