Minties galia: pakeiskite mąstymą, pakeisite gyvenimą pdf, epub, mobi

Minties galia: pakeiskite mąstymą, pakeisite gyvenimą | James Borg

Atsisiųsti knygą Minties galia: pakeiskite mąstymą, pakeisite gyvenimą pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Tyto alba

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 15×22, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 286
 • ISBN ar kodas: 9789986168911 • Minties galia: pakeiskite mąstymą, pakeisite gyvenimą.pdf
  Minties galia: pakeiskite mąstymą, pakeisite gyvenimą.epub
  Minties galia: pakeiskite mąstymą, pakeisite gyvenimą.mobi


  Minties galia: pakeiskite mąstymą, pakeisite gyvenimą pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Minties galia: pakeiskite mąstymą, pakeisite gyvenimą pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Minties galia: pakeiskite mąstymą, pakeisite gyvenimą knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Minties galia: pakeiskite mąstymą, pakeisite gyvenimą pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Minties galia: pakeiskite mąstymą, pakeisite gyvenimą aprašymas

  Aprašymas

  James Borg (Džeimsas Borgas) – britų psichologas, verslo konsultantas, tarpusavio santykių, vadybos ir verslo plėtojimo specialistas. Jis dirba reklamos ir žurnalistikos srityse, rengia psichologijos seminarus.

  Mintys neturi galios žeisti, jei tik patys šios galios joms nesuteikiame.

  „Minties galia“ kupina galios tikrąja šio žodžio prasme. Galios, kuri leis jums kontroliuoti savo mintis, emocijas ir visą savo gyvenimą. Jūsų mintys, mąstymo būdas lemia ir jūsų savijautą, ir elgseną. Tik įsivaizduokite, kaip viskas galėtų pasikeisti, jei gebėtumėte valdyti galią, slypinčią jūsų mintyse.
  Gal dar nežinojote, kad kiekviena mintis smegenyse sukelia elektrocheminę reakciją – dėl mintį lydinčios emocijos gaminasi vienokios ar kitokios cheminės medžiagos, o jas po visą kūną išnešioja kraujas. Tos medžiagos – tai ne tik išgirtieji „laimės hormonai“ endorfinai, kuriuos smegenys išskiria, kai jaučiame malonumą, bet ir daugybė kitų hormonų, kuriuos smegenų vaistinė gamina, kai jaučiamės nelaimingi, išgyvename baimę, stresą, kaltę, depresiją, pyktį. Tad nuo emocijų, kurias sukelia mūsų pačių mintys, priklauso, ar į kraują bus išskiriamos medžiagos, gerinančios savijautą, ar priešingai – žalingos psichinei ir fizinei sveikatai.
  Ši knyga patars, kaip kontroliuoti baimę ir nerimą, pagerinti asmeninius ir darbo santykius. Sužinosite, kaip pakeisti savo nuostatas ir tapti atsakingam už savo mąstymą, kaip, panaudojus įgimtas proto galias, kontroliuoti savo mintis, užuot leidus joms valdyti jus.
  Viskas įmanoma, reikia tik peržengti įsivaizduojamas savo proto ribas. „Minties galia“ padės jums ir asmeniniame, ir profesiniame gyvenime; jei jūs įstengsite kontroliuoti savo mąstymą, pakeisti sustabarėjusius įsitikinimus, pats tapsite savo laimės

  Leave a Reply