Mirties dienoraščiai / Diaries of Death pdf, epub, mobi

Mirties dienoraščiai / Diaries of Death | Sud. Kęstutis Grigaliūnas

Atsisiųsti knygą Mirties dienoraščiai / Diaries of Death pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Vilniaus grafikos meno centras

 • Išleidimo metai: 2010
 • Formatas: 25×27, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 248
 • ISBN ar kodas: 9789955796015 • Mirties dienoraščiai / Diaries of Death.pdf
  Mirties dienoraščiai / Diaries of Death.epub
  Mirties dienoraščiai / Diaries of Death.mobi


  Mirties dienoraščiai / Diaries of Death pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Mirties dienoraščiai / Diaries of Death pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Mirties dienoraščiai / Diaries of Death knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Mirties dienoraščiai / Diaries of Death pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Mirties dienoraščiai / Diaries of Death aprašymas

  Aprašymas

  “Mirties dienoraščiai” – tai 2009 m. ir 2010 m. Vilniuje menininko Kęstučio Grigaliūno surengtų parodų „Apie MEILĘ” ir „Mirties dienoraščiai” pagrindu (1050 biografijų, virš 2000 nuotraukų) išleistas leidinys, papildytas Erikos Grigoravičienės, Monikos Krikštopaitytės, Sigito Parulskio ir Odetos Žukauskienės tekstais.

  „Mirties dienoraščiai“ kalba apie Lietuvos Respublikos piliečius nukentėjusius nuo pirmosios sovietinės okupacijos (1940 06 15 – 1941 06 28): lietuvius, žydus, lenkus, rusus, totorius nekaltai nukankintus, sušaudytus, apie jų nutrauktus gyvenimus ir sudaužytus likimus, apie mirtį ir žudymo absurdiškumą.

  Jau keleri metai Kęstučio Grigaliūno domėjimosi objektu yra represinių struktūrų naudojamas fotografavimo būdas, kai asmuo fotografuojamas vienu metu iš priekio ir iš šono. „Mirties dienoraščiuose“ menininko paieškų išeities tašku tapo Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimų centro išleistas „Lietuvos gyventojų genocido I-asis tomas: 1939-1941“, kuriame suregistruoti 30461 asmenys, vienaip ar kitaip nukentėję nuo sovietinės okupacijos. Dėl didelės darbo apimties Grigaliūnas apsiribojo sušaudytų ir nukankintų asmenų fotografijų Lietuvos ypatingajame archyve paieška.

  Leave a Reply