Mirtina paslaptis (3-oji “Kliftonų kronikos” knyga) pdf, epub, mobi

Mirtina paslaptis (3-oji

Atsisiųsti knygą Mirtina paslaptis (3-oji “Kliftonų kronikos” knyga) pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Jotema

 • Išleidimo metai: 2015
 • Formatas: 15×22, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 400
 • ISBN ar kodas: 9789955135098


 • Mirtina paslaptis (3-oji “Kliftonų kronikos” knyga).pdf
  Mirtina paslaptis (3-oji “Kliftonų kronikos” knyga).epub
  Mirtina paslaptis (3-oji “Kliftonų kronikos” knyga).mobi


  Mirtina paslaptis (3-oji “Kliftonų kronikos” knyga) pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Mirtina paslaptis (3-oji “Kliftonų kronikos” knyga) pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Mirtina paslaptis (3-oji “Kliftonų kronikos” knyga) knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Mirtina paslaptis (3-oji “Kliftonų kronikos” knyga) pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Mirtina paslaptis (3-oji “Kliftonų kronikos” knyga) aprašymas

  Aprašymas

  Daugelyje šalių perkamiausio autoriaus Jeffrey Archerio pasakojama Kliftonų ir Baringtonų šeimų saga tęsiasi. „Mirtina paslaptis“ – trečiasis „Kliftonų kronikų“ romanas.

  Londonas, 1945-ieji. Balsavimas Lordų Rūmuose, kas turėtų paveldėti Baringtonų šeimos turtą, baigėsi lygiosiomis. Lemiamas lordo kanclerio balsas mes ilgą šešėlį ant Hario Kliftono ir Džailzo Baringtono gyvenimo.
  Haris grįžta į Ameriką reklamuoti naujausio savo romano, o jo numylėtoji Ema leidžiasi ieškoti mergaitės, rastos tėvo kabinete tą naktį, kai jis buvo nužudytas. Per visuotinius rinkimus Džailzui Baringtonui tenka ginti savo vietą Bendruomenių Rūmuose; jis apstulbsta sužinojęs, ką konservatoriai išrenka jo priešininku. Tačiau galiausiai dėdės likimą nulemia Sebastijonas Kliftonas, Hario ir Emos sūnus.
  1957-aisiais Sebastijonas laimi stipendiją studijuoti Kembridže, ir į areną žengia nauja Kliftonų šeimos karta. Kai Sebastijoną už prasižengimus laikinai pašalina iš mokyklos, jis nieko nenutuokdamas įsipainioja į tarptautiniu mastu veikiančių sukčių pinkles: kalba sukasi apie Rodeno skulptūrą, vertą gerokai didesnės sumos nei toji, kuri buvo pasiūlyta aukcione. Ar Sebastijonas tampa milijonieriumi? Ar jis vyksta studijuoti į Kembridžą? Ar jo gyvybei gresia pavojus?

  „Mirtina paslaptis“ atsakys į visus šiuos klausimus, bet kartu pateiks ir daug naujų.

  “Vienas iš geriausių pasakotojų pasaulyje.”
  Los Angeles Times

  “Kvapą gniaužianti saga, nepaliekanti abejingų.”
  Publishers Weekly

  Vertė Paulė Budraitė

  Leave a Reply