Mirtis kaip menas. Kaukės pdf, epub, mobi

Mirtis kaip menas. Kaukės | Aleksandra Marinina

Atsisiųsti knygą Mirtis kaip menas. Kaukės pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Jotema

 • Išleidimo metai: 2013
 • Formatas: 15×22, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 304
 • ISBN ar kodas: 9789955133704 • Mirtis kaip menas. Kaukės.pdf
  Mirtis kaip menas. Kaukės.epub
  Mirtis kaip menas. Kaukės.mobi


  Mirtis kaip menas. Kaukės pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Mirtis kaip menas. Kaukės pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Mirtis kaip menas. Kaukės knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Mirtis kaip menas. Kaukės pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Mirtis kaip menas. Kaukės aprašymas

  Aprašymas

  Knyga “Mirtis kaip menas. Kaukės” – tai naujausias Aleksandros Marininos detektyvas.

  „Gyvenimas – tai teatras, o žmonės jame – aktoriai.“ Šis žinomas Šekspyro aforizmas puikiai tinka naujajam šiuolaikinio detektyvo karalienės Aleksandros Marininos romanui apibūdinti. Juk teatras – ne tik aukštasis menas, jis gyvas organizmas, nepakenčiantis melo, išdavystės ir kartais labai žiauriai keršijantis.

  „Naujosios Maskvos“ teatro kasdienybę sujaukia netikėtas įvykis: naktį gatvėje užpuolamas ir sunkiai sužalojamas režisierius ir meno vadovas L. A. Bogomolovas. Privati detektyvė Anastasija Kamenskaja ir jaunas Petrovkos operatyvininkas Antonas Stašis pradeda tyrimą.

  Visų pirmiausia sekliai nusikaltėlio pradeda ieškoti teatre. Deja, netrukus paaiškėja, kad ten įtariamųjų gali būti daug, nes visi meluoja ir kiekvienas turi priežasčių meluoti: tai ir akla aistra, ir niekingas šantažas, ir per daug kainuojantis šlovės troškimas, ir baimė būti demaskuotam. Patekę į tokį sąmoningo melo ir nekaltų fantazijų labirintą, sekliai iš pradžių nuleidžia rankas, bet paskui pamažu išsirutulioja nauja verta dėmesio versija.

  Vertė Jurgis Gimberis

  Leave a Reply