Mirtis penktadienio popietę. Septynių paskutinių Jėzaus žodžių apmąstymas pdf, epub, mobi

Mirtis penktadienio popietę. Septynių paskutinių Jėzaus žodžių apmąstymas | Richard John Neuhaus

Atsisiųsti knygą Mirtis penktadienio popietę. Septynių paskutinių Jėzaus žodžių apmąstymas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Katalikų pasaulio leidiniai

 • Išleidimo metai: 2013
 • Formatas: 14×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 287
 • ISBN ar kodas: 9789955292173


 • Mirtis penktadienio popietę. Septynių paskutinių Jėzaus žodžių apmąstymas.pdf
  Mirtis penktadienio popietę. Septynių paskutinių Jėzaus žodžių apmąstymas.epub
  Mirtis penktadienio popietę. Septynių paskutinių Jėzaus žodžių apmąstymas.mobi


  Mirtis penktadienio popietę. Septynių paskutinių Jėzaus žodžių apmąstymas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Mirtis penktadienio popietę. Septynių paskutinių Jėzaus žodžių apmąstymas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Mirtis penktadienio popietę. Septynių paskutinių Jėzaus žodžių apmąstymas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Mirtis penktadienio popietę. Septynių paskutinių Jėzaus žodžių apmąstymas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Mirtis penktadienio popietę. Septynių paskutinių Jėzaus žodžių apmąstymas aprašymas

  Aprašymas

  Daug rašytojų ir kompozitorių savo kūriniuose stengėsi atskleisti Septynių paskutinių Jėzaus žodžių slaptingumą ir didybę: Haidnas, Bethovenas ir Dvoržakas šia tema sukūrė didingus kūrinius, prie jos nuolat grįždavo tokie rašytojai kaip Džeimsas Džoisas, Džerardas Manlis Hopkinsas, Dilanas Tomas ir Samuelis Beketas. Tačiau Noihauso pasinėrimas į kiekvieną iš šių ištarmių yra visiškai kitokio pobūdžio. Apmąstydamas paskutinius Jėzaus žodžius, jis atveria žmogiškosios patirties gelmes ir išryškina pagrindinį Vakarų civilizacijos naratyvą – Kristaus kančią, mirtį ir prisikėlimą, o jo kalbėjimo stilius pajėgus prikaustyti visų – tikinčiųjų, netikinčiųjų ir abejojančiųjų – dėmesį.

  Per šimtmečius teologai yra prigalvoję be galo sudėtingų atpirkimo teorijų: kodėl taip yra, kad šis vienas turėjo numirti, kodėl ši Jo mirtis mums yra visų mirčių mirtis, kodėl Jo atviras kapas mažiausiam iš šios žemės vaikų atveria duris į rytojų be pabaigos. Ir visos atpirkimo teorijos yra slėpinio, meilės slėpinio, aiškinimas.

  Kun. Ričardas Džonas Noihausas (Richard John Neuhaus) daug metų žinomas kaip puikus plunksnos meistras, kalbėtojas ir mąstytojas. Autorius kviečia skaitytojus atrasti Jėzaus nukryžiavimo slėpinį, ragina gilintis į kančios, teisingumo, netekties, mirties ir anapusinės egzistencijos vilties prasmę.
  Tai knyga apie mus atperkantį Kryžių – krikščioniškojo džiaugsmo šaltinį.

  Vertė Darius Kaunelis

  Leave a Reply