Miško vaikai pdf, epub, mobi

Miško vaikai | Beatrice Masini

Atsisiųsti knygą Miško vaikai pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 13×20, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 224
 • ISBN ar kodas: 9786090104224


 • Miško vaikai.pdf
  Miško vaikai.epub
  Miško vaikai.mobi


  Miško vaikai pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Miško vaikai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Miško vaikai knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Miško vaikai pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Miško vaikai aprašymas

  Aprašymas

  Paslaptingoje stovykloje, vadinamoje Baze, auga vaikai be prisiminimų. Iš jų išsiskiria guvesnių vaikų grupelė, kuriai priklauso griežta ir negailestinga vadė Hana, apdairusis Dudu, nerangus dičkis Gloras, lėtapėdis Kranakas, mažutė Orla ir naujokas Septintukas. Dar yra keistuolis Tomas, nuolat paskendęs savo mintyse ir retkarčiais galvoje pajuntantis Šukes – savo praeities nuotrupas. Vieną dieną jis įtikina kitus traukti į mišką ir ištirti juos supantį pasaulį. Į kelionę pasiima neseniai surastą pasakų knygą ir kas vakarą ją skaito vaikams, sujaudindamas juos ir sužadindamas smalsumą. Kartu gyvendami miške vaikai susiduria su priešiškumu ir pavydu, bet kartu išmoksta daug naujo, atranda meilę. Pasakų knyga užburia juos dovanodama viltį ir džiaugsmą. Visa tai iš tolo stebi Jonas, atsakingas už stovyklos priežiūros sistemą, o iš tiesų planuojantis pabėgimą.

  “Miško vaikai” – jaudinantis pasakojimas, pakibęs neegzistuojančioje erdvėje ir laike. Tai jautrus ir poetiškas romanas, žvelgianti tiesiai į vaikų sielas, tiriantis jų jausmus. Knyga skirta ne tik vaikams, bet ir visiems, esantiems šalia jų.

  Beatričė Mazini (Beatrice Masini) gimė Milane, ten šiuo metu gyvena ir dirba. Žurnalistė, vertėja, redaktorė, rašo pasakas ir romanus vaikams, paaugliams ir jaunimui. Daugelis jos knygų išverstos į kitas kalbas. Rašytoja yra laimėjusi šiuos Italijos vaikų literatūros apdovanojimus: Pepės premiją, Elzos Morantės premiją ir Italijos Anderseno premiją.

  Vertė Ieva Mažeikaitė

  Leave a Reply