Moderniosios architektūros kilmė ir pagrindai pdf, epub, mobi

Moderniosios architektūros kilmė ir pagrindai | Kenneth Frampton

Atsisiųsti knygą Moderniosios architektūros kilmė ir pagrindai pdf, epub, mobi

Leidėjas:
VGTU leidykla Technika

 • Išleidimo metai: 2018
 • Formatas: 17×24, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 432
 • ISBN ar kodas: 9786094578953


 • Moderniosios architektūros kilmė ir pagrindai.pdf
  Moderniosios architektūros kilmė ir pagrindai.epub
  Moderniosios architektūros kilmė ir pagrindai.mobi


  Moderniosios architektūros kilmė ir pagrindai pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Moderniosios architektūros kilmė ir pagrindai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Moderniosios architektūros kilmė ir pagrindai knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Moderniosios architektūros kilmė ir pagrindai pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Moderniosios architektūros kilmė ir pagrindai aprašymas

  Aprašymas

  Ši pagarsėjusi moderniosios architektūros ir jos ištakų apžvalgos knyga “Moderniosios architektūros kilmė ir pagrindai” tapo klasikine nuo pat pirmosios laidos 1980 m. Tai vienas svarbiausių šiandien turimų darbų apie moderniąją architektūrą.

  „New York Review of Books“ recenzijoje teigiama, kad tai naudingas plataus spektro darbas architektūros eruditams; kiekvienas skyrius gali būti vertinamas kaip puiki įžvalga, o paties rašytojo branda ir kritinis protas persmelkia visą kūrinį.

  Atnaujinta 4-oji laida papildyta nauju skyriumi, kuriame ištyrinėtas pastarųjų metų globalizacijos poveikis architektūrai, garsiųjų architektų iškilimas ir tai, kaip pasaulio architektai sprendžia tvarumo ir gyvenamosios aplinkos problemas. Be to, yra atnaujinta ir išplėsta bibliografija.

  Šios knygos ankstesnių laidų egzemplioriai anglų kalba jau yra daugelyje Lietuvos aukštųjų mokyklų bibliotekose ir tai patvirtina knygos paklausą.

  Versta iš leidinio anglų kalba: “Kenneth Frampton Modern Architecture: a Critical History Fourth Edition published 2007 by Thames & Hudson??”.

  Leave a Reply