Mokausi rašyti ir skaityti, 2 dalis pdf, epub, mobi

Mokausi rašyti ir skaityti, 2 dalis | Irena Šverčiauskienė

Atsisiųsti knygą Mokausi rašyti ir skaityti, 2 dalis pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Liberum artis

 • Išleidimo metai: 2014
 • Formatas: 21×30, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 35
 • ISBN ar kodas: 9786094280108


 • Mokausi rašyti ir skaityti, 2 dalis.pdf
  Mokausi rašyti ir skaityti, 2 dalis.epub
  Mokausi rašyti ir skaityti, 2 dalis.mobi


  Mokausi rašyti ir skaityti, 2 dalis pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Mokausi rašyti ir skaityti, 2 dalis pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Mokausi rašyti ir skaityti, 2 dalis knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Mokausi rašyti ir skaityti, 2 dalis pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Mokausi rašyti ir skaityti, 2 dalis aprašymas

  Aprašymas

  Dviejų dalių pratybų knygelė “Mokausi skaityti ir rašyti” – tai ištikimas vaikų draugas kelionėje į nepažįstamą ir stebuklingą raidžių šalį. Su tėvelių ar darželio auklėtojos pagalba jau ketverių-šešerių metukų vaikai, skatinami įgimto smalsdumo, per žaidimus, pasakas, piešinėlius įsigudrina apsigyventi jaukiame grožio ir kūrybos pasaulyje.

  Raidės – pagaliau sulauktos viešnios iš elementoriaus, atkeliavusios pažaisti su mažyliu, nustebinti iresužavėti jį savo stebuklingomis savybėmis.

  Šis vaikiško raštingumo pradžiamokslis “Mokausi skaityti ir rašyti”, keldamas intriguojantį malonumą ir viliojantį pažinimo džiaugsmą, suteiks vaikui įgūdžių laisviau reikšti savo mintis žaismingų pamokėlių metu ir bendraamžių būryje.

  Knygų komplektas “Mokausi skaičiuoti, 1 ir 2 dalis + Mokausi rašyti ir skaityti, 1 ir 2 dalis”

  Komplektas “Mokausi rašyti ir skaityti, 1 ir 2 dalis”

  Leave a Reply