Mokšė. Blogiausi mano gyvenimo metai pdf, epub, mobi

Mokšė. Blogiausi mano gyvenimo metai | James Patterson, Chris Tebbetts

Atsisiųsti knygą Mokšė. Blogiausi mano gyvenimo metai pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Tyto alba

 • Išleidimo metai: 2017
 • Formatas: 15×22, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 285
 • ISBN ar kodas: 9786094662003


 • Mokšė. Blogiausi mano gyvenimo metai.pdf
  Mokšė. Blogiausi mano gyvenimo metai.epub
  Mokšė. Blogiausi mano gyvenimo metai.mobi


  Mokšė. Blogiausi mano gyvenimo metai pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Mokšė. Blogiausi mano gyvenimo metai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Mokšė. Blogiausi mano gyvenimo metai knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Mokšė. Blogiausi mano gyvenimo metai pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Mokšė. Blogiausi mano gyvenimo metai aprašymas

  Aprašymas

  Tie siaubingi vidurinės mokyklos metai… Jei kada mokeisi vidurinėje, mane supranti. Jei dar nesimokei – greitai suprasi.

  Mokykla – tai vieta, į kurią reikia eiti kasdien. O ten reguliuoja kiekvieną tavo žingsnį, aiškina, ką tu turi daryti, ko nedaryti ir apskritai – kaip gyventi. Kur pasisuksi – vien taisyklės. Viskas užknisa. Taip?
  Čia ne mokykla, čia tikras kalėjimas. Taip mano Reifas Kačiadorianas, kurio laukia pirmieji metai naujoje mokykloje. Atrodo, tai bus blogiausi jo gyvenimo metai. Namie – problemos, mokšėj – viskas draudžiama, vienos taisyklės. Ne, taisyklės sukurtos ne jam! Ir Reifas su geriausiu draugu sugalvoja puikų planą, kaip kovoti su draudimais ir bausmėmis… Jis tiesiog sulaužys visas įmanomas taisykles!
  Tačiau ne visi mano, kad Reifo planas – tiesiog nuostabus. Jis nepatinka nei mokytojams, nei tėvams, nei kai kuriems bendramoksliams, amžinai trukdantiems Reifui gyventi. Ir kas iš to išeis?

  Kiek juokingiausių nuotykių patirs Reifas per metus, kovodamas su mokytojais ir taisyklėmis? Jeigu skaitydamas nemirsi iš juoko, tau pavyks sužinoti viską!

  Iš anglų kalbos vertė Gediminas Auškalnis

  Leave a Reply