Mokslo knyga. Katino dienos, II dalis pdf, epub, mobi

Mokslo knyga. Katino dienos, II dalis | Saulius Žukas

Atsisiųsti knygą Mokslo knyga. Katino dienos, II dalis pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Baltos lankos

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 21×30, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 205
 • ISBN ar kodas: 9786094700163 • Mokslo knyga. Katino dienos, II dalis.pdf
  Mokslo knyga. Katino dienos, II dalis.epub
  Mokslo knyga. Katino dienos, II dalis.mobi


  Mokslo knyga. Katino dienos, II dalis pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Mokslo knyga. Katino dienos, II dalis pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Mokslo knyga. Katino dienos, II dalis knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Mokslo knyga. Katino dienos, II dalis pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Mokslo knyga. Katino dienos, II dalis aprašymas

  Aprašymas

  „Katino dienos” – pagal naują priešmokyklinio ugdymo programą parengta mokymo priemonė būsimiems pirmokams. Tai ir spalvingas informatyvus vadovėlis, ir pratybų sąsiuvinis. Į tris jo dalis (knygas) sudėta visų dalykų mokomoji medžiaga vieneriems mokslo metams.

  Su knygos veikėjais Ugne, Jonu ir jų katinu vaikai stebės ir aptars supantį pasaulį, seks ir perkurs pasakas, rūpinsis namais ir augintiniais, švęs gimtadienius ir kitaip nuotykiaudami mokysis pasakoti, skaityti, rašyti, skaičiuoti, piešti, kūrybiškai mąstyti ir spręsti problemas.

  Atlikdami užduotis vaikai taps „mokslo knygos” bendraautoriais: iliustruos ją savo piešiniais, kurs arba plėtos įvairias istorijas, pratinsis rašyti, atliks tyrimus. Įveikę užduotį galės įvertinti, kaip sekėsi, – priklijuoti aukso (atlikau puikiai, galiu pamokyti kitus), sidabro (atlikau savarankiškai) ar bronzos (atlikau kitų padedamas) medalio lipduką. Ši mokymo priemonė tinka darželyje, priešmokyklinio ugdymo klasėse, kur dirbama su pedagogu. Namie vaikams gali padėti tėvai ar kiti suaugusieji.

  Leave a Reply