Monika Mironaitė. Apie gyvenimą, meilę, kūrybą pdf, epub, mobi

Monika Mironaitė. Apie gyvenimą, meilę, kūrybą | Sudarė Dagnė Jakševičiūtė

Atsisiųsti knygą Monika Mironaitė. Apie gyvenimą, meilę, kūrybą pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Margi raštai

 • Išleidimo metai: 2002
 • Formatas: 17×24, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 227
 • ISBN ar kodas: 9986-09-245-0 • Monika Mironaitė. Apie gyvenimą, meilę, kūrybą.pdf
  Monika Mironaitė. Apie gyvenimą, meilę, kūrybą.epub
  Monika Mironaitė. Apie gyvenimą, meilę, kūrybą.mobi


  Monika Mironaitė. Apie gyvenimą, meilę, kūrybą pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Monika Mironaitė. Apie gyvenimą, meilę, kūrybą pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Monika Mironaitė. Apie gyvenimą, meilę, kūrybą knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Monika Mironaitė. Apie gyvenimą, meilę, kūrybą pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Monika Mironaitė. Apie gyvenimą, meilę, kūrybą aprašymas

  Aprašymas

  “Norėčiau ir jums, gerbiami skaitytojai, atverti Monikos Mironaitės vidinį pasaulį, kuris taip ryškiai iškyla jos dienoraščių puslapiuose, laiškuose, jos pasaulį, sukurtą iš jos vaidmenų, jos pačios parašytų eilėraščių, apsakymų, straipsnių ir net recenzijų.
  Be laiškų, dar įdomūs jos pačios pasvarstymai apie likimą, talentą, siekius, apie teatrą. Tuo labiau, kad išsakyti jie buvo brandžiame amžiuje, kai ji jau galėjo analizuoti savo gyvenimą.
  Vieną knygos dalį sudaro jos draugų, kolegų, amžininkų prisiminimai. Jie kalba apie tai, kokią įtaką darė jiems Monika Mironaitė, jos pasaulis, kaip jis traukė ir žavėjo ją supusius žmones.”
  Sudarytoja

  Leave a Reply