Moriartis pdf, epub, mobi

Moriartis | Anthony Horowitz

Atsisiųsti knygą Moriartis pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Tyto alba

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 15×22, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 349
 • ISBN ar kodas: 9786094661440


 • Moriartis.pdf
  Moriartis.epub
  Moriartis.mobi


  Moriartis pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Moriartis pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Moriartis knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Moriartis pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Moriartis aprašymas

  Aprašymas

  Ar kas nors iš tiesų tiki tuo, kas įvyko prie Reichenbacho krioklio? Apie tai daug prirašyta, bet man atrodo, kad visiems pasakojimams kažko trūksta – pavyzdžiui, tiesos.

  Anthony Horowitz (Antonis Horovicas, g. 1955 m.) – vienas žymiausių šiuolaikinių britų rašytojų, daugiau nei 40-ies knygų vaikams ir suaugusiems autorius, scenaristas, kurio specializacija – detektyvai. Jis kūrė “Midsomerio žmogžudysčių” ir “Puaro” serialų serijas bei serialą “Foilo karas”. Būtent jam Arthuro Conano Doyle’io teisių paveldėtojai užsakė atkurti Šerloko Holmso pasaulį. Neįtikėtina, tačiau A. Horowitzui knygoje “Šilko rūmai”(“Tyto alba”, 2015 m.) tai pavyko.

  Antroji knyga “Moriartis”– detektyvas, skirtas pikčiausiam garsiojo seklio priešui, grumtynėse su Šerloku Holmsu nugarmėjusiam į Reichenbacho krioklį. Iš vandens ištrauktas Moriarčio kūnas nekėlė abejonių – tai tikrai jis. Blogiui atėjo galas ir visi lengviau atsikvėpė? Ne. Po Moriarčio mirties likusią pavojingą tuštumą tuoj pat užpildė naujas piktasis genijus: paslaptingas vyras, pavarde Devero, ruošiasi užimti Moriarčio vietą ir panardinti Londoną į žmogžudysčių ir chaoso sūkurį.

  Kaip tik dėl to į Europą atvyksta Pinkertono agentūros detektyvas Frederikas Čeisas, kuris drauge su inspektoriumi Atelniu Džonsu, perėmusiu Holmso tyrimo metodus, bando demaskuoti naująjį blogio genijų. Medžioklė nuveda tyrėjus į tamsiausius ir pavojingiausius Londono užkaborius, nuo dokų iki katakombų – pas piktadarį, kurio visi bijo, bet retas kas yra matęs…

  Šerloko Holmso pasaulis, pasitraukus garsiąjam sekliui, nedingo. Žaidimas su mirtimi tęsiasi!

  Iš anglų kalbos vertė Rasa Drazdauskienė

  Leave a Reply