Moterims apie vyrus. Kaip rasti, suprasti ir išlaikyti šalia savęs vyrą pdf, epub, mobi

Moterims apie vyrus. Kaip rasti, suprasti ir išlaikyti šalia savęs vyrą | Steve Harvey, Denene Millner

Atsisiųsti knygą Moterims apie vyrus. Kaip rasti, suprasti ir išlaikyti šalia savęs vyrą pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 14×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 232
 • ISBN ar kodas: 9786090102954


 • Moterims apie vyrus. Kaip rasti, suprasti ir išlaikyti šalia savęs vyrą.pdf
  Moterims apie vyrus. Kaip rasti, suprasti ir išlaikyti šalia savęs vyrą.epub
  Moterims apie vyrus. Kaip rasti, suprasti ir išlaikyti šalia savęs vyrą.mobi


  Moterims apie vyrus. Kaip rasti, suprasti ir išlaikyti šalia savęs vyrą pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Moterims apie vyrus. Kaip rasti, suprasti ir išlaikyti šalia savęs vyrą pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Moterims apie vyrus. Kaip rasti, suprasti ir išlaikyti šalia savęs vyrą knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Moterims apie vyrus. Kaip rasti, suprasti ir išlaikyti šalia savęs vyrą pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Moterims apie vyrus. Kaip rasti, suprasti ir išlaikyti šalia savęs vyrą aprašymas

  Aprašymas

  New York Times bestseleris “Ko nori vyrai” daugybei moterų atskleidė, ką vyrai iš tiesų galvoja apie meilę, intymumą ir įsipareigojimus. Savo naujoje knygoje “Moterims apie vyrus” amerikietis laidų vedėjas Stivas Harvis toliau gvildena vyrų ir moterų santykius, be jokių užuolankų dėstydamas, kas motyvuoja vyrus, kaip žinios apie vyrus galėtų padėti moterims sukurti ir palaikyti tvirtus santykius.

  Pavargai nuo apgaulingų atsakymų? Po Harvio pateiktos trijų pakopų CŽV pobūdžio apklausos tavo vyras nebeturės pasirinkimo, nebegalės išsisukinėti, taigi privalės pasakyti tiesą.

  Nesvarbu, esi rimtai pradėjusi draugauti dvidešimtmetė ar biologinio laikrodžio tiksėjimą jaučianti trisdešimtmetė, o gal keturiasdešimties ir vyresnė, Harvis tau pasakys, ko tam tikro amžiaus vyras tikisi iš gyvenimo draugės.

  Jis pasakė, kad nupjaus pievelę šeštadienį, ir galbūt tu lauki šito visą šeštadienį iki vėlyvo vakaro, bet jeigu jį užsipulsi, tik sugadinsi visiems nuotaiką. Harvis paaiškins, kaip kalbėtis su savo vyru, kad priverstum jį veikti ir išsaugotum namuose taiką.

  Leave a Reply