Moters galia pdf, epub, mobi

Moters galia | Inta Blūma

Atsisiųsti knygą Moters galia pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Apgads Sirds Cels

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 15×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 240
 • ISBN ar kodas: 9789934147784


 • Moters galia.pdf
  Moters galia.epub
  Moters galia.mobi


  Moters galia pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Moters galia pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Moters galia knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Moters galia pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Moters galia aprašymas

  Aprašymas

  Knyga Moters galia” Latvijoje per mažiau negu metus pakartotinai išleista net 6 kartus ir tapo pastarųjų metų perkamiausių knygų sąrašo lydere, patikimiausia moters palydove kelyje į savęs priėmimą, gydymą ir vidinę laisvę.

  Šis pasikalbėjimas yra apie mus. Apie moteriškumą, moterišką energiją, mūsų energetiką, moteriškosios galios šaltinius, partnerių santykius, seksualumą, apie santykius su tėvais ir vaikais, apie moters esmę ir pašaukimą, kuris gali išryškėti tik pažinus save už materialiai fizinio pasaulio ribų.

  Kas yra mūsų, Baltijos moterų, didžiausi akmenys, dėl kurių klumpame, ir ko trokšta mūsų Siela. Kur mes einame? Kokia yra mūsų misija globaliajame lygmenyje? Bandydamos suprasti karmines situacijas, praeities pasakojimą ir savo energetinę charakteristiką, mes visos drauge galime pradėti suvokti ir šiek tiek pažvelgti į Didįjį Planą.

  Knygoje sujungta asmeninė autorės ir daugelio mūsų regiono moterų patirtis einant transformacijos keliu, gydant save, atgaunant savo moteriškąją galią, atveriant savo širdį ir pradedant gyventi tikrąjį savo gyvenimą. Visi knygoje paliesti klausimai aptariami dvasinės psichologijos arba Sielos uždavinių ir tikslų principu, tai leidžia stebėti pasaulį iš drugelio, o ne vikšro žiūros taško.

  Linkiu įkvėpimo leistis į Širdies kelią ir žengti paskutinį žingsnį prieš pakeliant sparnus!

  Iš latvių kalbos vertė Egidija Mačiulytė

  Leave a Reply