Moters išmintis pdf, epub, mobi

Moters išmintis | Sud. Vytautas Lapukauskas

Atsisiųsti knygą Moters išmintis pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Luceo

 • Išleidimo metai: 2018
 • Formatas: 14×20, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 275
 • ISBN ar kodas: 9786098112771


 • Moters išmintis.pdf
  Moters išmintis.epub
  Moters išmintis.mobi


  Moters išmintis pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Moters išmintis pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Moters išmintis knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Moters išmintis pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Moters išmintis aprašymas

  Aprašymas

  Knyga “Moters išmintis” – tai trumpi žvilgtelėjimai į moters vaidmenis šeimoje ir visuomenėje, į jos psichologiją, santykius su vyrais, profesinę karjerą ir kitus dalykus, kokie jie buvo prieš kelis tūkstančius metų ir kokie yra dabar. Šiuo metu ir vyrai, ir moterys ieško atsakymų į klausimą, kas yra vyriškumas ir kas yra moteriškumas. Šių sąvokų prasmės, ilgą laiką buvusios aiškios, dabar ima netekti savo apibrėžtumo, ir smalsiems žmonėms darosi vis įdomiau, koks lyčių spektaklis vyksta didžiojoje gyvenimo scenoje.

  Kita knyga “Vyro išmintis”, kuri, tikimės, irgi atkreips jūsų dėmesį, kalba apie vyrą – kokie jo vaidmenys, pareigos, kas lemia vaisingus santykius su moterimi ir kas trukdo tokius santykius užmegzti.

  Abi knygos labai panašios – iš pradžių mūsų žvilgsnis nukrypsta į Rytų tradicijas, paskui atsigręžiame į šiuolaikinę visuomenę, pažiūrime, kaip čia atrodo vyro ir moters santykiai ir kodėl jie dažnai netenkina nei vyrų, nei moterų.

  Mitologinės deivės labai žemiškos. Jos myli, pavydi, kovoja, džiaugiasi, liūdi, patenka į visokias painias situacijas, kenčia, vėl džiaugiasi ir gyvena toliau. Deivės yra netobulos. Tačiau kad ir kas vyktų, jos lieka deivės ir savo dieviškos prigimties nepamiršta nei laimėje, nei skausme. Deivės nebijo būti tokios, kokios yra. Nebijo būti pažeidžiamos, silpnos, o kartais – ir pralaimėjusios. Jos gyvena pagal savo vidinę tiesą, yra pažinusios savo vidinę jėgą ir atskleidusios savo unikalius talentus. Jos myli save ir vertina. Aukšta savivertė ir meilė sau – išskirtinis deivių požymis. Toks deivių gyvenimas – visai kaip žemiškų moterų.

  Šiandieninės moterys yra pasiekusios didelę išorinę laisvę – jos renkasi vyrą ar partnerį, renkasi profesiją, renkasi, kiek vaikų gimdyti ir kaip juos auginti. Jų indėlis į šiuolaikinio pasaulio gerovę yra ne mažesnis negu vyrų. Tačiau tokios pat vidinės laisvės dauguma moterų neturi. Jos dažnai nepasitiki savimi, abejoja savo pasirinkimais ir sprendimais, jaučiasi nepatenkintos ar nelaimingos. „Ne apie tokį gyvenimą svajojau, ne tuo keliu pasukau, – sako jos. – Gyvenimas pašykštėjo man laimės.“ Jos bijo pripažinti savo netobulumą. Jos save už tai smerkia ir kritikuoja. Bijo jaustis kaip deivės.

  Tačiau kiekvienoje moteryje snaudžia deivės energija. Kiekviena moteris yra tarsi deivė – netobula, su pergalėmis ir pralaimėjimais, su sėkmė ir nesėkmėmis, su išsipildžiusiais ir neišsipildžiusiais troškimais. Tokios buvo antikinės deivės, apie kurias mums pasakoja mitai.

  Šiuolaikinė dvasinė mokytoja Mariana Viliamson sako: „Deivė į moterį ateina ne iš išorinio pasaulio. Deivė kyla iš moters esybės gelmių – ji prasideda sąmonėje, gimsta meilėje, ją išpuoselėja ir išaugina taurios mintys.“ Kiekviena moteris gali jaustis kaip deivė. Kiekviena moteris gali pažadinti vidinę deivės energiją. Kiekviena moteris gali skleisti pasauliui deives spindesį. Apie kiekvieną jų galima sukurti gražų pasakojimą – tokį, kokius šiandieną skaitome apie antikos laikų deives.

  Turinys

  TURINYS

  Leidyklos žodis / 9

  Įžanga / 11

  MOTERIS RYTUOSE / 15

  Vedos / 17

  Moteris – didžioji mokytoja / 29

  Moteris – didžioji gydūnė / 31

  RYTŲ TRADICIJŲ ATSPINDYS ŠIANDIENINIAME PASAULYJE / 39

  Vidinės deivės nubudimas / 41

  Moteris sutinka vyrą / 47

  Suderinamumas pagal vedas / 50

  Moteris ir jos prioritetai / 61

  Moteris nugali, kai nekovoja / 69

  Moteris – pusiausvyros saugotoja / 71

  Moteris ir profesinė karjera / 76

  Nesistenkite pakeisti žmonių / 79

  Moters dovanos vyrui / 83

  Teigiamos žmonos savybės ir polinkiai pagal vedas / 85

  Šeši moters priešai šeimoje pagal vedas / 89

  MOTERIS ŠIANDIENĄ / 93

  Moters psichologija / 95

  Vyras ir moteris: kad skirtumai vienytų / 100

  Kaip moteriai bendrauti su vyru: kaukės, vaidmenys, personos / 115

  Moters savivertė / 118

  Didysis penketas: geidžiamas vyras, partneris, meilužis / 126

  Blogas berniukas: pirminis instinktas ir protas / 134

  Atsargiai: juodoji triada! / 137

  Narcizas / 139

  Makiavelistas / 143

  Psichopatas / 153

  Drama tęsiasi: Ieva ieško Adomo / 163

  Nemylimi vaikai / 168

  DEIVĖ – MOTERS GYVENIMO SCENARIJAUS KŪRĖJA / 171

  Archetipai ir tikrovė / 173

  Artemidė / 175

  Atėnė / 182

  Hestija / 189

  Hera / 195

  Demetra / 202

  Persefonė / 208

  Afroditė / 214

  Hebė / 221

  Tichė / 227

  Nemezidė / 234

  Naujosios herojės: moters elgesio modeliai / 240

  Žiniuonė / 241

  Geiša / 246

  Amazonė / 250

  Angelas / 254

  Motina ir globėja / 258

  Karalienė / 263

  Pabaiga

  Moteris kaip deivė / 268

  Literatūra / 270

  Leave a Reply