Moters laimės enciklopedija. Gyvenimiškos istorijos, patarimai, testai ir komentarai pdf, epub, mobi

Moters laimės enciklopedija. Gyvenimiškos istorijos, patarimai, testai ir komentarai | Jaroslavas Melnikas

Atsisiųsti knygą Moters laimės enciklopedija. Gyvenimiškos istorijos, patarimai, testai ir komentarai pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2013
 • Formatas: 17×22, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 272
 • ISBN ar kodas: 9786090112250 • Moters laimės enciklopedija. Gyvenimiškos istorijos, patarimai, testai ir komentarai.pdf
  Moters laimės enciklopedija. Gyvenimiškos istorijos, patarimai, testai ir komentarai.epub
  Moters laimės enciklopedija. Gyvenimiškos istorijos, patarimai, testai ir komentarai.mobi


  Moters laimės enciklopedija. Gyvenimiškos istorijos, patarimai, testai ir komentarai pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Moters laimės enciklopedija. Gyvenimiškos istorijos, patarimai, testai ir komentarai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Moters laimės enciklopedija. Gyvenimiškos istorijos, patarimai, testai ir komentarai knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Moters laimės enciklopedija. Gyvenimiškos istorijos, patarimai, testai ir komentarai pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Moters laimės enciklopedija. Gyvenimiškos istorijos, patarimai, testai ir komentarai aprašymas

  Aprašymas

  Iš ko susideda moters laimė?
  Kaip išmokti nekritikuoti savęs, išsaugoti savitvardą stresinėse situacijose, tapti finansiškai nepriklausomai, išmokti pasakyti „ne“?
  Kokias šešias pagrindines vyriškas silpnybes išmintinga moteris nesunkiai galėtų pakreipti savo naudai?
  Ar gali vyras atstoti geriausią draugę ir ar visada pavojingas vyro domėjimasis kitomis moterimis?
  Kuriam marčios tipui priklausote ir kaip galėtumėte pagerinti santykius su anyta?
  Ką galima sužinoti apie žmogų iš to, ką jis valgo ir kaip valgo?
  Ką mums sako mūsų kūnas?
  Galiausiai kokius penkis svarbiausius žingsnius privalu žengti norint tapti laimingai?

  Žinomas rašytojas ir populiarių psichologijos skilčių įvairiuose Lietuvos ir Prancūzijos leidiniuose autorius šioje knygoje “Moters laimės enciklopedija” bando įminti moters laimės paslaptis.
  Dvylikoje skyrių pateikiama daugiau nei trys šimtai patarimų, testų, gyvenimiškų istorijų ir komentarų. Knyga “Moters laimės enciklopedija” padės ugdyti savigarbą ir asmeninę laisvę, įveikti baimes ir prisijaukinti vienatvę, tvarkytis su buitimi ir pinigais, tobulinti santykius su mylimuoju ar sutuoktiniu, artimaisiais, draugėmis ir, svarbiausia, tapti savo likimo šeimininkėmis.

  “Ši knyga parašyta su meile moteriai ir jos vidiniam pasauliui, į kurį žvelgiu susižavėjęs ir kiek sutrikęs. Lietuvės moterys – vienos iš gražiausių ir intelektualiausių pasaulyje. Bet kodėl daugelis jų tokios nelaimingos? Ar visada kaltos sąlygos? Viliuosi, kad paskaičiusios „Moters laimės enciklopediją“ jos geriau supras save ir tai, kur slypi laimė”.
  Jaroslavas Melnikas

  Žinomas rašytojas ir psichologas Jaroslavas Melnikas, kurio kūryboje, anot kritikų, ypač stiprūs moterų paveikslai, ilgą laiką dirbo Lietuvos ir užsienio moterų žurnaluose, tvarkė psichologijos skiltis, pasirašydamas įvairiais slapyvardžiais. Prancūzų žurnale ELLE kuravo skiltį PSICHO. Autoriaus knyga „Paryžiaus dienoraštis“ tapo bestseleriu Lietuvoje. Anksčiau išleistos dvi jo psichologinės knygos, pasirašytos slapyvardžiu („Gyvenimas be globos, arba Kaip išgyventi Lietuvoje“ ir „Moteris, vyras ir meilė“), taip pat sulaukė didžiulio populiarumo.

  Leave a Reply