Moters magijos mokykla pdf, epub, mobi

Moters magijos mokykla | Andrė Pabarčiūtė

Atsisiųsti knygą Moters magijos mokykla pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2014
 • Formatas: 14×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 260
 • ISBN ar kodas: 9786090115886


 • Moters magijos mokykla.pdf
  Moters magijos mokykla.epub
  Moters magijos mokykla.mobi


  Moters magijos mokykla pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Moters magijos mokykla pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Moters magijos mokykla knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Moters magijos mokykla pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Moters magijos mokykla aprašymas

  Aprašymas

  Andrė Pabarčiūtė 14 metų profesionaliai tobulėja asmeninio augimo srityje. Autorė yra „Moters magijos mokyklos“ įkūrėja, mokytoja, emocinio intelekto lavinimo specialistė.

  „Moters magijos mokykla“ – unikali moters asmeninio tobulėjimo mokykla, išlaisvinanti ir padedanti atskleisti moterišką prigimtį, ypatingus talentus ir galias.

  Knyga „Moters magijos mokykla“ yra tarsi autorės asmeninės, taip pat konkrečių moterų patirties įprasminimas. Čia atskleidžiamos veiksmingos metodikos padės kiekvienai atrasti raktą į saviraišką, atskleisti stipriąsias puses ir viduje snaudžiančius talentus, išmokys pasitikėti savimi, atsikratyti kompleksų, ugdyti intuiciją, perprasti erotikos meno ir santykių subtilybes, sukurti harmoningą ryšį su savimi ir aplinka.

  Leave a Reply