Moterys sako, kad vyrai nemoka mylėti pdf, epub, mobi

Moterys sako, kad vyrai nemoka mylėti | Rolandas Juozas Grėbliūnas

Atsisiųsti knygą Moterys sako, kad vyrai nemoka mylėti pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Homo liber

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 15×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 272
 • ISBN ar kodas: 9786094461132 • Moterys sako, kad vyrai nemoka mylėti.pdf
  Moterys sako, kad vyrai nemoka mylėti.epub
  Moterys sako, kad vyrai nemoka mylėti.mobi


  Moterys sako, kad vyrai nemoka mylėti pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Moterys sako, kad vyrai nemoka mylėti pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Moterys sako, kad vyrai nemoka mylėti knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Moterys sako, kad vyrai nemoka mylėti pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Moterys sako, kad vyrai nemoka mylėti aprašymas

  Aprašymas

  Dažnai moterys sako, kad vyrai nemoka mylėti… Ar tikrai? Ar tikrai vyrai nesupranta, kad atsidavimas ir yra meilė? Ar tikrai jie nėra pasirengę kentėti dėl meilės, atsisakyti savęs, nuslopinti savo ego, kad įgytų kažką daugiau?

  Šioje knygoje “Moterys sako, kad vyrai nemoka mylėti” noriu papasakoti keletą vyriškų istorijų, kurios paneigs klaidingą įsitikinimą ir parodys, kaip stipriai jie moka mylėti. Tik jų meilė, deja, dažnai lieka be atsako. Kodėl? Kas dėl to kaltas? Ir ar gali būti meilėje kas nors kaltas?
  Neatsakysiu į šiuos amžinus klausimus, kodėl vienus myli, o kitus palieka. Tik papasakosiu keletą paprastų gyvenimo istorijų. Tikiuosi, kad perskaičiusios šią knygą “Moterys sako, kad vyrai nemoka mylėti” brangiosios moterys patikės, kad ir vyrai moka mylėti.

  Leave a Reply