Motinų sekmadienis pdf, epub, mobi

Motinų sekmadienis | Graham Swift

Atsisiųsti knygą Motinų sekmadienis pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Baltos lankos

 • Išleidimo metai: 2019
 • Formatas: 15×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 128
 • ISBN ar kodas: 9786094791765


 • Motinų sekmadienis.pdf
  Motinų sekmadienis.epub
  Motinų sekmadienis.mobi


  Motinų sekmadienis pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Motinų sekmadienis pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Motinų sekmadienis knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Motinų sekmadienis pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Motinų sekmadienis aprašymas

  Aprašymas

  Šviesus ir jaudinantis romanas „Motinų sekmadienis“ prasideda nuo slapto meilužių susitikimo 1924-ųjų pavasarį ir išsiskleidžia, kad papasakotų nepaprastą gyvenimo istoriją. Tai knyga apie meilę ir laisvę, apie ištvermę ir neišvengiamą ėjimą į priekį.

  Našlaitei Džeinei Ferčaild dabar dvidešimt dveji. Nuo šešiolikos ji dirba tarnaite kilmingų anglų namuose. Beveik tiek pat laiko ji yra ir Polo Čeringemo meilužė. Jaunas kaimyninio dvaro paveldėtojas slapta susitikinėja su Džeine. Tačiau ateina diena, kuri pakeičia Džeinės gyvenimą amžiams. Ji dar nežino, bet šį Motinų sekmadienį, neįprastai šiltą 1924 metų kovo dieną, jiedu susitiks paskutinį kartą.

  Britų rašytojas Graham Swift romane „Motinų sekmadienis“ pasakoja istoriją aprėpdamas ir svarbių įvykių kupinus 1924-uosius, ir amžiaus pabaigos įvykius. Autorius gaudo ryškias akimirkas, kaskart vis plėsdamas skaitytojo žinias apie Džeinę – kaip ji myli, ką galvoja, jaučia, mato ar prisimena. Džeinės istorija – tai gilus savęs ieškojimas, per Džeinę autorius sukuria pakylėtą ir labai paveikų pasakojimą.

  „Motinų sekmadienis“ – nepaliaujamai stebinantis, jautriausias stygas užgaunantis romanas apie moters laisvę visomis prasmėmis – socialinę, intelektualinę, kūnišką.

  „Išskirtinio grožio, subtilus ir rafinuotas kūrinys.“

  Kazuo Ishiguro, rašytojas, knygų „Dienos likučiai“, „Neleisk man išeiti“ autorius

  „Motinų sekmadienis“ yra galingas filosofinis ir taiklių pastebėjimų kupinas romanas apie gyvenimus, kuriuos gyvename ir tuos paralelinius su savo paralelinėmis istorijomis, kurių niekada nesužinosime. Ko gero, tai geriausia, ką iki šiol yra sukūręs Swiftas.“

  Observer

  „Meilė ir mirtis, ir viskas, kas telpa tarp jų, yra meistriškai papasakota šiame trumpame, bet galingame romane.“

  Daily Mail

  “Kupinas jausmingumo ir geidulingumo… Nuostabiai rafinuotas, tai – tikrai laimėjimas.“

  Sunday Times

  Graham Swift (g. 1949 m.) – vienas populiariausių šiuolaikinių britų rašytojų, dešimties romanų ir dviejų trumpų istorijų rinkinių autorius, taip pat rašo esė, poeziją. Yra pelnęs daugybę apdovanojimų, taip pat tapo prestižinės Man Booker premijos laureatu. Jo kūryba verčiama į daugiau nei 30 pasaulio kalbų ir lyginama su tokių autorių kaip Kazuo Ishiguro ar Julian Barnes. Trys jo romanai „Vandenų žemė“ (Waterland, 1992), Shuttlecock (1993) ir Last Orders (1996) buvo ekranizuoti.

  Iš anglų kalbos vertė Emilija Ferdmanaitė

  Leave a Reply