Motinystės „atostogos“. Kaip išgyventi chaotišką mamos kasdienybę pdf, epub, mobi

Motinystės „atostogos“. Kaip išgyventi chaotišką mamos kasdienybę | Sarah Turner

Atsisiųsti knygą Motinystės „atostogos“. Kaip išgyventi chaotišką mamos kasdienybę pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Baltos lankos

 • Išleidimo metai: 2017
 • Formatas: 15×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 283
 • ISBN ar kodas: 9786094790430


 • Motinystės „atostogos“. Kaip išgyventi chaotišką mamos kasdienybę.pdf
  Motinystės „atostogos“. Kaip išgyventi chaotišką mamos kasdienybę.epub
  Motinystės „atostogos“. Kaip išgyventi chaotišką mamos kasdienybę.mobi


  Motinystės „atostogos“. Kaip išgyventi chaotišką mamos kasdienybę pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Motinystės „atostogos“. Kaip išgyventi chaotišką mamos kasdienybę pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Motinystės „atostogos“. Kaip išgyventi chaotišką mamos kasdienybę knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Motinystės „atostogos“. Kaip išgyventi chaotišką mamos kasdienybę pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Motinystės „atostogos“. Kaip išgyventi chaotišką mamos kasdienybę aprašymas

  Aprašymas

  Britų tinklaraštininkė Sarah Turner knygoje Motinystės „atostogos“. Kaip išgyventi chaotišką mamos kasdienybędalijasi nepagražinta nėštumo ir ankstyvųjų motinystės metų patirtimi ir pasakoja, kaip išgyventi chaotišką mamos kasdienybę.

  Jei nėštumą ir tėvystę vertintume tik iš to, ką matome socialiniuose tinkluose, mums gali pasirodyti, kad tai yra kone geriausias metas gyvenime. Tėvai dalijasi džiaugsmingais vaizdais, o knygų autoriai pasakoja apie tėvystės džiaugsmus. Sarah Turner tuo suabejojo vos sulaukusi pirmagimio. Pirmieji Sarah motinystės mėnesiai buvo tikras išbandymas. Bemiegės
  naktys vijo viena kitą, o kūdikis nė akimirkos negalėjo nurimti, jis vis
  reikalavo ir reikalavo dėmesio.

  Pasidalinti gražiais ir laimingais momentais gali kiekvienas, o kaip yra su nesėkmėmis ir sunkumais? Ji buvo įsitikinusi – su tėvystės iššūkiais susiduria kiekvienas, tad tikrai turėtų būti knyga, kuri ją paguostų: Sarah, viskas gerai, tu nesi motina-košmaras, visi susidūrėme su tokiais pat iššūkiais ir juos sėkmingai įveikėme. Tačiau tokios knygos ji nerado. Tada ji tvirtai nusprendė pati tapti savo motinystės metraštininke. Naujai iškepta mama pradėjo rašyti tinklaraštį – tėvystė, kokia ji yra iš tikrųjų.

  Sarah Turner tinklaraštis tapo tikra sensacija. „Unmumsy mum“ turi 640 tūkst. sekėjų „Facebook“, dar 45 tūkst. ją seka „Twitter“ tinkle, o šeimos nuotraukos „Instagram“ sulaukia tūkstančių reakcijų. Prasidėjęs kaip vieno vaiko auginimo dienoraštis, skirtas papasakoti apie smulkias kasdienes motinystės bėdas, šiandien tinklaraštis diskutuoja apie įvairiausius vaikų auginimo klausimus. Gimus antrajam vaikui Sarah Turner „Unmumsy mum“ tinklaraščio patirtį ir įžvalgas nutarė išleisti atskira knyga „Motinystės „atostogos“.

  Ironiškas pavadinimas sufleruoja – tai nebus įprastas vadovas, kaip užauginti Einšteiną ar išmokyti vaiką kariškos tvarkos savo kambaryje. Tai – nuoširdūs tėvų išgyvenimai, bejėgiškumas, bemiegės naktys, neviltis ir… džiaugsmas. Čia nerasite vaikams būtinų pirkinių sąrašo ir patarimų kaip tapti geriausiais pasaulyje tėvais. Tačiau ši knyga paguos, kad jūs – ne vieni. Kai kurie jos epizodai prajuokina iki ašarų – jūs tai tikrai patyrėte patys!. Ir tuomet Sarah Turner taps geriausia jūsų drauge.

  Nuo nėštumo vargų ir naktinio maitinimo, iki skausmingo dantų dygimo ir sekso ypatumų susilaukus vaikų, nuo santykių su „likimo draugėmis“ mamomis iki grįžimo į darbovietę iššūkių. „Motinystės „atostogos“ spinduoliuoja nuoširdumu ir puikiu humoru – ne veltui knyga tapo Sunday Times bestseleriu.

  Iš anglų kalbos vertė Inga Stančikaitė

  Leave a Reply