Mozaika (pagal Andrių Navicką) pdf, epub, mobi

Mozaika (pagal Andrių Navicką) | Sud. Andrius Navickas

Atsisiųsti knygą Mozaika (pagal Andrių Navicką) pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Aštuntoji diena

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 15×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 112
 • ISBN ar kodas: 9786099567884


 • Mozaika (pagal Andrių Navicką).pdf
  Mozaika (pagal Andrių Navicką).epub
  Mozaika (pagal Andrių Navicką).mobi


  Mozaika (pagal Andrių Navicką) pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Mozaika (pagal Andrių Navicką) pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Mozaika (pagal Andrių Navicką) knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Mozaika (pagal Andrių Navicką) pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Mozaika (pagal Andrių Navicką) aprašymas

  Aprašymas

  lgamečio Bernardinai.lt vyr. redaktoriaus, filosofijos daktaro, dėstytojo Andriaus Navicko „Mozaika“ – tai subjektyvus dvasinio meniu pasiūlymas. Knygos atrama tampa šiais laikais paplitusi frazė, jog „viskas jau yra sukurta“, ir svarbiausia kūryba šiandien – informacijos atranka.

  Šioje „Išminties mozaikoje“ rasite į visumą surinktus daugybę žinomų pasaulio žmonių aforizmų bei pamokančių istorijų, kurias Andrius Navickas atsirinko ir užsirašė įvairiose popieriaus skiautėse ne per vienus metus.

  O žymius žmones atgaivino minimalistiniai, bet itin taiklūs dailininko Andriaus Zakarausko piešiniai.

  Ištrauka

  Visi norime, kad laikraščiai mus informuotų sąžiningai, nešališkai, teisingai ir visa tai atitiktų mūsų pažiūras. (G.K. Chesterton)

  Tikėjimas ir protas – tai lyg du sparnai, kuriais žmogaus dvasia pakyla į tiesos kontempliavimą. (Jonas Paulius II)

  Net nudvėsusi žuvis gali plaukti pasroviui. (Šiaurės Amerikos indėnų išmintis)

  Žmogus, kuris sugebėjo patraukti iš kelio kalną, pradėjo nuo to, jog iš vienos vietos į kitą nešdavo nedidelius akmenėlius. (Kinų išmintis)

  Žmogus turi gyventi bent jau iš smalsumo. (Žydų išmintis)

  Kuo tobulesnis žmogus atrodo, tuo jo viduje daugiau demonų. (S. Freud)

  Spręsti apie žmogaus gyvenimo prasmę neįmanoma iš jo trukmės. Juk skaitomą biografiją irgi vertiname ne pagal jos „ilgį“, knygos puslapių skaičių, o pagal turiningumą. (V. Frankl)

  Žemės gyventojai visada elgėsi taip, tarsi kažkas iš kosmoso juos stebėtų. Panašu, kad žemės gyventojai labai bijo, kad stebėtojams taps nuobodu. (K. Vonnegut)

  Lova – labai pavojingas dalykas. Pagal statistiką 99% žmonių miršta būtent lovose. (M. Twain)

  Išmoksiu taisykles kaip profesionalas, kad galėčiau jas laužyti kaip menininkas. (P. Picasso)

  Optimistas plyšauja, kad mes gyvename pačiame geriausiame pasaulyje, pesimistas nuogąstauja, kad būtent taip ir yra. (R. Bradbury)

  Bet kadangi nėra prekybininkų, iš kurių būtų galima nusipirkti draugų, tai draugų žmonės ir neturi. (A.S. Exupery)

  Žmogus galvoja, kad yra panašus į Dievą ir jis teisus, nes kiekviename žmoguje yra kažkas dieviško. Žmogus vadina save kiaule ir jis vėl teisus, nes kiekviename žmoguje yra kažkas bjauraus. Tačiau žmogus labai klysta, kai savo vidinę kiaulę pradedavadinti Dievu. (V. Pelevin)

  Būti neutraliu nereiškia būti abejingu ir bejausmiu. Nereikia savyje žudyti jausmų, pakanka nužudyti neapykantą. (A. Sapkowski)

  Dievas humoristas. Netikite? Pažiūrėkite į save veidrodyje. (S. J. Lec)

  Nepamirškite, kad net pati puošniausia povo uodega slepia banalų vištos užpakalį. Tad mažiau potoso, gerbiamieji. (F. Ranevskaja)

  Leave a Reply