Muminuko mamos receptai pdf, epub, mobi

Muminuko mamos receptai | Sami Malila

Atsisiųsti knygą Muminuko mamos receptai pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Nieko rimto

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 144
 • ISBN ar kodas: 9786094410475 • Muminuko mamos receptai.pdf
  Muminuko mamos receptai.epub
  Muminuko mamos receptai.mobi


  Muminuko mamos receptai pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Muminuko mamos receptai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Muminuko mamos receptai knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Muminuko mamos receptai pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Muminuko mamos receptai aprašymas

  Aprašymas

  „Skrandžiui sveika viskas, kas malonu.”

  Muminuko mamos receptų knygoje surinkti viso trolių Mumių slėnio mėgstamiausi patiekalai, pavyzdžiui, Snusmumriko žirnienė, alkano Mumio bulvių apkepas ir Tolimosios salos avižinis skanėstas. Knygoje rasite beveik pusantro šimto receptų: salotų, sriubų, pusryčių patiekalų, desertų, ant laužo keptų gardumynų, iškylos sumuštinių, sūrių ir saldžių kepinių, koncervų, karštų mėsos, žuvies ir daržovių patiekalų. Nepamiršome ir gėrimų. Čia rasite ir lengvų, paprastų ir šiek tiek daugiau darbo reikalaujančių receptų, kurie pravers ketinantiems iškelti kad ir tikrą trolių Mumių slėnio puotą!

  Nepakartojamą skonį receptams suteikia nespalvotos iliustracijos ir citatos iš puikiųjų Tuvės Janson knygų apie trolius Mumius.

  Iš suomių kalbos vertė Viltarė Urbaitė
  Iliustravo Tove Jansson

  Leave a Reply