Mūsų mokyklos direktorius – vampyras pdf, epub, mobi

Mūsų mokyklos direktorius – vampyras | Pamela Butchart

Atsisiųsti knygą Mūsų mokyklos direktorius – vampyras pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Terra Publica

 • Išleidimo metai: 2018
 • Formatas: 15×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 272
 • ISBN ar kodas: 9786094730900


 • Mūsų mokyklos direktorius – vampyras.pdf
  Mūsų mokyklos direktorius – vampyras.epub
  Mūsų mokyklos direktorius – vampyras.mobi


  Mūsų mokyklos direktorius – vampyras pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Mūsų mokyklos direktorius – vampyras pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Mūsų mokyklos direktorius – vampyras knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Mūsų mokyklos direktorius – vampyras pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Mūsų mokyklos direktorius – vampyras aprašymas

  Aprašymas

  Veiksmo ir humoro kupina istorija iš mokyklos gyvenimo „Mūsų mokyklos direktorius – vampyras“. Vaikų vaizduotė gali nunešti toliau nei toli, todėl būtina imties priemonių tuojau pat!

  Izė ir jos draugai neria į tikrą pradinės mokyklos beprotybę. Šį kartą vaikai nusprendžia, kad naujasis mokyklos direktorius yra vampyras. Visa tai pagrįsta labai rimtais argumentais – jis yra šiek tiek bauginantis, savo kabinete visada užtraukia naktines užuolaidas, o per pietų pertrauką uždraudė valgyti česnakines duoneles.

  Viskas aiškiau negu aišku. Dabar tereikia plano, kaip jį nugalėti.

  Anglijos rašytoja Pamela Butchart ir iliustratorius Thomas Flintham už knygą „Mūsų mokyklos direktorius – vampyras“ susižėrė daugybę apdovanojimų. Knyga buvo paskelbta The Children‘s Book Award 2016 laimėtoja ir, žinoma, tuose pačiuose apdovanojimuose buvo pripažinta geriausia knyga vaikams. Knyga išversta į daugiau nei 10 kalbų.

  Ši knyga yra paprasta ir juokinga, praturtinta grafiškais Thomo Flinthamo piešiniais ir lengvai parašyta, kartais gudriai įterpiant kokį keistą, sudėtingą žodelį“.

  The Independent

  „Naujasis direktorius Izės mokykloje tikrai yra vampyras! Juk jis dėvi apsiaustą su gobtuvu, nekenčia česnako ir tampa skaisčiai raudonas, jeigu atsiduria saulėje. Izė ir jos draugai ketina išsiaiškinti tiesą, nes jų vaizduotė šioje juokingoje istorijoje ima viršų“.

  Anglijos Vaikų knygų grupių federacija (The Federation of Children’s Book Groups)

  Pamela Butchart gyvena Dandžio mieste, Škotijoje. Ji augo namuose, pilnuose naminių gyvūnų, su pašėlusiais tėvais. Būdama studentė ji dirbo begalę įvairiausių darbų, tarp kurių – žuvų pardavėja ar krepšinio trenerė Amerikoje. Dabar P. Butchart moko paauglius filosofijos ir visą dieną praleidžia gvildendama klausimus: ar kelionės laiku įmanomos? Kaip žinoti, kad iš tiesų nesi robotas? Reikia pripažinti, kad tokiam žmogui istorijos tiesiog rašosi pačios…

  Thomas Flintham – studijavo dailę De Montfort universitete. Jis dirba ir skaitmeniniu, ir senamadiškuoju būdu – piešia ant popieriaus teptuku ar pieštukais. Piešimas – jo didžiausia aistra, jis tai daro, kai reikia ir net tada, kai pats nejaučia, ką daro. Mėgsta pasinerti į savo vaizduotę ir pradingti tarp naujų personažų, pasaulių ir idėjų. Domisi įvairių žanrų knygomis, filmais, komiksais, japoniškais vaizdo žaidimais. Dievina Kalėdas ir šokoladą.

  Iš anglų kalbos vertė Diana Gancevskaitė

  Leave a Reply