Mūsų visų Madikė pdf, epub, mobi

Mūsų visų Madikė | Astrid Lindgren

Atsisiųsti knygą Mūsų visų Madikė pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 13×20, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 376
 • ISBN ar kodas: 9786090104712 • Mūsų visų Madikė.pdf
  Mūsų visų Madikė.epub
  Mūsų visų Madikė.mobi


  Mūsų visų Madikė pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Mūsų visų Madikė pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Mūsų visų Madikė knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Mūsų visų Madikė pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Mūsų visų Madikė aprašymas

  Aprašymas

  Tai pasakojimas apie idilišką vaikystės šalį ir kartu leidžia skaitytojui susipažinti su įvairesniais suaugusių žmonių likimais.

  Pagrindinė šios knygos veikėja – septynmetė Madikė.

  Tikras Madikės vardas Margareta. Bet kai buvo maža, ji save vadino Madike. Ir nors dabar jau didelė, beveik septynerių metų, vis tiek tebėra Madikė. Tik, žinoma, kai ką nors iškrečia, tada ji būna Margareta. Ir labai dažnai esti Margareta. Mat Junibakenas, kur gyvena Madikė , yra nuostabi pasaulio vietelė. „Čia galima maudytis, suptis, žaisti kroketą, laistyti daržą, lakinti ežius ir šiaip linksmintis“. Ypač, kai turi ir mamą, ir tėtį, ir Lisabetę su Alva, ir Linus Idą , ir Abę Nilsoną…

  Vertė Eugenija Stravinskienė

  Leave a Reply