Mūza pdf, epub, mobi

Mūza | Jessie Burton

Atsisiųsti knygą Mūza pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Baltos lankos

 • Išleidimo metai: 2017
 • Formatas: 15×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 412
 • ISBN ar kodas: 9789955239963


 • Mūza.pdf
  Mūza.epub
  Mūza.mobi


  Mūza pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Mūza pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Mūza knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Mūza pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Mūza aprašymas

  Aprašymas

  „Mūza” – tai magiškas pasakojimas apie ypatingas asmenybes ir jų troškimus, apie meilę ir apsėdimą, apie autentiškumą ir išdavystes. Apie netikėtus kelius, kuriais istorijos potvyniai ir atoslūgiai neišvengiamai formuoja ir nulemia žmonių likimus.

  Lietingą 1967-ųjų rugpjūčio rytą būsima poetė Odelė Bastijo lipdama akmeniniais Londono Skeltono meno galerijos laiptais pajunta, kaip krūtinėje ima daužytis širdis. Prie durų jos laukia Loris Skotas, vyras, kurį matė tik vienąkart, tačiau taip ir nesugebėjo pamiršti. Po pažastimi jis spaudžia iš motinos paveldėtą nežinomo dailininko paveikslą. Kartu su Odelės viršininke, ekscentriškąja Skeltono kuratore panele Kvik, jie pasineria į paslaptimis ir apgavystėmis išvagotą paveikslo istoriją.

  Visa tiesa apie paveikslą glūdi viename 1936-ųjų Ispanijos kaime, pripažinto meno kūrinių prekeivio namuose, kuriuose jis gyvena kartu su žmona ir dukterimi Olivija Šlios, svajojančia tapti dailininke. Netrukus į jų trapų pasaulį įsiveržia tapytojas, revoliucionierius Izaokas Roblesas ir jo jaunutė sesuo Tereza ir šitai pakeičia jų gyvenimus iš pamatų.

  Iš anglų kalbos vertė Emilija Ferdmanaitė

  Leave a Reply