Muzikos enciklopedija, I-III tomai pdf, epub, mobi

Muzikos enciklopedija, I-III tomai | Autorių kolektyvas

Atsisiųsti knygą Muzikos enciklopedija, I-III tomai pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Mokslo ir enciklopedijų leidybos centras

 • Išleidimo metai: 2010
 • Formatas: 20×27, kieti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 5420014688 • Muzikos enciklopedija, I-III tomai.pdf
  Muzikos enciklopedija, I-III tomai.epub
  Muzikos enciklopedija, I-III tomai.mobi


  Muzikos enciklopedija, I-III tomai pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Muzikos enciklopedija, I-III tomai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Muzikos enciklopedija, I-III tomai knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Muzikos enciklopedija, I-III tomai pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Muzikos enciklopedija, I-III tomai aprašymas

  Aprašymas

  “Muzikos enciklopedija” – tai bendras projektas, įgyvendinamas Mokslo ir enciklopedijų leidybos instituto ir Lietuvos muzikos akademijos bei jos Muzikologijos instituto.

  “Muzikos enciklopedijoje” pateikiama daug informacijos apie visas pasaulio muzikinės kultūros sritis. Aptariama įvairių šalių ir epochų liaudies ir profesionalioji muzikinė kūryba, muzikinio gyvenimo apraiškos (operos ir baleto teatrai, koncertinės organizacijos, festivaliai, konkursai, muzikos mokymo įstaigos, muzikos leidyba ir kt.), pateikiama duomenų apie žymius kompozitorius, muzikos atlikėjus ir kolektyvus, muzikologus, nušviečiamos muzikos teorijos sąvokos.
  Atskleidžiamas platus šiuolaikinės (XX a. antrosios pusės ir XXI a. pradžios) muzikos reiškinių spektras. Šalia vad. rimtosios, akademinės muzikos, aptariami pramoginės muzikos reiškiniai ir žymesni jų atstovai. Daug dėmesio skiriama lietuvių muzikinei kultūrai (Lietuvoje ir svetur), nurodomi kitų šalių muzikų ryšiai su Lietuva.
  Straipsnių informaciją stengtasi pateikti taip, kad ja galėtų pasinaudoti ir profesionalai, ypač muzikos mokytojai, ir kuo gausesnis muzikos mėgėjų būrys. Prie svarbesnių straipsnių nurodyta pagrindinė literatūra.

  “Muzikos enciklopedija” turi ir muzikos terminų žodyno bruožų. Joje yra šiek tiek lietuviškos muzikos terminijos naujovių. Atsižvelgdami į Lietuvos muzikos akademijos Muzikos terminijos komisijos siūlymus ir derindami juos su Valstybine lietuvių kalbos komisija, šalia kai kurių svetimžodžių (arba vietoj jų) rengėjai pateikia jų lietuviškus pakaitus, pakoreguoja tarptautinių terminų transkripciją.

  Aprašytų ar paminėtų užsienio muzikų pavardės pateikiamos originalo forma, ties antrašte skliausteliuose nurodomas jų apytikris tarimas ir kirčiavimas. Kiekvieno tomo pabaigoje pateikiama antraštinių adaptuotų pavardžių rodyklė. Vietovardžiai pateikiami adaptuoti (pagal tarimą). Užsienio kompozitorių muzikos kūrinių pavadinimai dažniausiai pateikiami originalo ir lietuvių kalbomis. Kiekvieno tomo pabaigoje pridedamas operos vaidmenų sąrašas.

  Leave a Reply