Mylėjau pdf, epub, mobi

Mylėjau | Sud. Liudvikas Jakimavičius

Atsisiųsti knygą Mylėjau pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Dominicus lituanus

 • Išleidimo metai: 2013
 • Formatas: 17×24
 • Puslapių skaičius: 160
 • ISBN ar kodas: 9789955811473


 • Mylėjau.pdf
  Mylėjau.epub
  Mylėjau.mobi


  Mylėjau pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Mylėjau pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Mylėjau knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Mylėjau pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Mylėjau aprašymas

  Aprašymas

  “Mylėjau“ – melancholiškai nuteikiantis poezijos antologijos pavadinimas neturėtų nuvilt šios knygos skaitytojų; tai jautri, subtili, jaunatviška penkiasdešimtmečių poetų kartos meilės lyrika.

  Kažkada buvęs ženklus literatūrinis judėjimas, būręsis aplink Vilniaus Universiteto literatų būrelį, Lietuvos rašytojų gretas papildė įdomiomis asmenybėmis – tai ir Liudvikas Jakimavičius, ir Sigitas Parulskis, ir Aurelijus Katkevičius, ir Julius Keleras, ir Elena Karnauskaitė, ir Vytautas V. Landsbergis…

  Šalia šios komandos visad buvo ir senamiesčio universitetus baigęs Aidas Marčėnas, subrandinęs itin savitą ir kokybišką poezijos žodį. Šioje antologijoje taipogi bus galimybė susitikti su bene ryškiausiu tuometiniu šios kartos kūrėju Virginijum Gasiliūnu, vėliau paliovusiu publikuoti savo kūrybą. Čia rasite ir Nijolės Daujotytės, ir Valdo Daškevičiaus eilių, prisiminsime prieš kelis metus mirusį dainingąjį Robertą Danį, kurį jo bičiulis Aidas Marčėnas pakrikštijo Lietuvos Jeseninu.

  Iliustravo Kristina Norvilaitė

  Leave a Reply