Mylėk save – vadovas jautriems žmonėms ir jausmingoms sieloms pdf, epub, mobi

Mylėk save - vadovas jautriems žmonėms ir jausmingoms sieloms | Ilse Sand

Atsisiųsti knygą Mylėk save – vadovas jautriems žmonėms ir jausmingoms sieloms pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Žmogaus psichologijos studija

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 15×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 116
 • ISBN ar kodas: 9786098195002


 • Mylėk save – vadovas jautriems žmonėms ir jausmingoms sieloms.pdf
  Mylėk save – vadovas jautriems žmonėms ir jausmingoms sieloms.epub
  Mylėk save – vadovas jautriems žmonėms ir jausmingoms sieloms.mobi


  Mylėk save – vadovas jautriems žmonėms ir jausmingoms sieloms pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Mylėk save – vadovas jautriems žmonėms ir jausmingoms sieloms pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Mylėk save – vadovas jautriems žmonėms ir jausmingoms sieloms knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Mylėk save – vadovas jautriems žmonėms ir jausmingoms sieloms pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Mylėk save – vadovas jautriems žmonėms ir jausmingoms sieloms aprašymas

  Aprašymas

  Ilses Sand knyga “Mylėk save – vadovas jautriems žmonėms ir jausmingoms sieloms” lietuvių skaitytojui šiuo metu labai aktuali. Per pastaruosius keletą metų pasirodė daugiau informacijos apie itin didelį jautrumą.
  Jautrūs žmonės mūsų šalyje jau ima identifikuoti save, tačiau jiems svarbu ne tik suprasti savo skirtybes, bet ir išmokti susidoroti su konkrečiais sunkumais. To ir moko šis labai įdomus, aiškus ir išsamus vadovas, puikiai papildydamas tokias knygas, kaip E. Aroono „Itin jautrus asmuo“ ir S. Caino „Tyla“.

  Ilse Sand (Ilzė Sen) yra baigusi teologijos studijas Orhuso (Aarhus) universitete. Čia parašė ir savo baigiamąjį darbą, kuriame rėmėsi C. G. Jungo ir S. Kierkegaard’o filosofija. Vėliau studijavo psichoterapiją, pradėjo rašyti knygas apie itin jautrius žmones, psichologijos, saviugdos knygas.
  Šiuo metu dirba supervizore, ugdančiąja vadove, lektore bei terapeute.

  Leave a Reply